Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetört teljesen, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetört teljesen, miért?

Figyelt kérdés

Annyira elvagyok keseredve. :( Röviden a story: 16 éves vagyok, a társaságunkban volt egy srác, akibe már jó ideje szerelmes voltam. Ő 20, egyetemre jár. Együtt bulizunk már nyár óta. A lényeg, hogy október végén kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, majd bevallotta, hogy totál belémzúgott, ilyen még nem történt vele, stb. Annyira meglepődtem, soha nem gondoltam volna, hogy álmaim pasija ezt mondja nekem. Mindegy, összejöttünk, hivatalosan okt. 30-án. Tovább bulizgattunk, mozi, séta stb stb, elvoltunk nagyon. A lényeg, hogy feljött a szó a szexről is, és én bevallottam neki, hogy még szűz vagyok, és még erre nem vagyok felkészülve, teljesen korrekt volt, megértette. Nos, minden szép és jó volt, teltek-múltak a hetek, egyre jobban vonzódtam hozzá, éreztem, hogy ő az, akinek odaakarom adni magam. Ezt végül el is mondtam neki, hogy 'majd... Koliban lakik és mondta, hogy a szobatársa hazamegy a hétvégére, mit szólnék, ha buli után nála aludnék. Beleegyeztem, már én is akartam a dolgot. Vége a bulinak, fel hozzá, és lassan nekiálltunk a dolgoknak. Eltartott pár óra hosszáig, neki jó volt, nekem nem igazán, fájt is, meg minden. De megdumcsiztuk, reggel hazavitt, én boldog voltam, ő is és elváltunk egymástól úgy, hogy majd másnap talizunk. Nem hívott. Én próbáltam hívni, de nem vette fel. Nem értettem ezt az egészet, hogy mivan most, mert eddig mindig felvette a telefont. Erre ma délelőtt írt sms-t, hogy majd délután talizzunk az Oktogonnál, mondani akar valamit. Délután kimegyek, tali, adnék neki csókot, erre eltol magától, hogy nagy hiba volt a hétvége, meg hogy nem akar velem szemét lenni, utálja is magát emiatt és hogy ne haragudjak. Én csak hebegtem-habogtam, nem értettem, hogy most mivan, mire kinyögte, hogy szakítani akar velem. :( Elküldtem a fenébe, felpattantam a villamosra, és hazajöttem. Azóta itt sírok a szobámban. :( Teljesen összetörtem, nem tudom, hogy mit csináljak, anyum is zaklat, hogy mi bajom van. Annyira nem számítottam erre. :( De már az jól esett, hogy kiírhattam magamból. Ami még szarul esett, hogy felhívtam a barátnőmet, erre azt mondta, hogy ezek szerint csak megdugni akart, meg hogy ő az elején figyelmeztetett vele kapcsolatban. De akkor miért járt velem? Bárkit megkaphatott volna, bárkit!!! Ne hari, hogy ilyen hosszú voltam. :(


Az ilyen pasik ezt élvezik, hogy másokat tönkretesznek teljesen??? :((


2009. dec. 8. 21:32
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha talizol is vele és bizonygatja hogy szeret, akkor is vigyázz mert lehet hogy csak kanos! Minimum 2 hónapot várj mielött esetleg lefekszel vele,küzdjön érted kicsit, bizonyitson. Nehogy kihasználjon. ÜGYES LEGYÉL!!!
2009. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Biztos nem fogok vele még1x lefeküdni. Amúgy is elment a kedvem a szextől... :(
2009. dec. 8. 22:57
 23/39 A kérdező kommentje:
Holnap talizok vele délután kettőkor. Majd megírom, mi sült ki belőle... Csak legyen erőm, mert olyan gyomoridegem van, hogy a hányás kerülget szinte. :(
2009. dec. 8. 23:00
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
részvétem, hidd el tudom milyen érzés, velem is ugyanez megtörtént, mikor 16 voltam (tapasztalatlan és naiv voltam ahogy te)... szerencsére azóta van egy barátom akivel másfél éve együtt vagyunk és nagyon boldogok vagyunk:) most 18 vagyok:) amúgy ha nem tud normális magyarázatot adni arra hogy miért tette ezt veled, azt ajánlom ne békülj ki vele.. és ha akar egy második esélyt akkor küldd el melegebb éghajlatokra... sok sikert és kitartást;)
2009. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, ilyenkor jól esik az együttérzés. Jó volt kicsit kiírkálnom magamból, most elmegyek, lezuhanyzok, összekaparom kicsit magam, mert holnap suli. Még majd leszek fent, és írni fogom a fejleményeket. Már ha lesz valami... Csak még mindig nézegetem a képeket róla, a videókat, amikor buliztunk, stb. Nagyon nehéz. :(
2009. dec. 8. 23:11
 26/39 anonim ***** válasza:
59%

Nem lehet, hogy lelkiismeret-furdalása volt attól, hogy nem élvezted a szexet?

Én a helyedben nem venném komolyan ezt a szakítás-dolgot, mert egy 20éves srác az még gyerek és maga sem tudja, mit akar és hogy mit hogy kell csinálnia. Első reakciója az volt, hogy menekül, de időközben átgondolta.

Ha tényleg szereted, akkor maradj vele. Ne feküdjetek le, de legyetek együtt. Senki nem tökéletes, mindenkinek vannak ballépései. Attól még nagyon szerethet téged.

(az én páromnak is volt egy hasonló: csak ott három hónapig vártam, mire visszajött hozzám. Azóta együtt élünk és boldogok vagyunk. De ha akkor büszkeségből nem fogadom vissza, ma én lennék a világ legboldogtalanabb embere. Ne dönts elhamarkodottan!)

21/L

2009. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

remelem jobban vagy mar....tudod, nekem is volt ilyen, h csak ugy leleptek es otthagytak...pedig minden tokeletes volt,(nem fekudtunk le) a pasi egyszer csak eltunt, teljesen osszeomlottam...1 evvel kesobb felbukkant es akkor derult ki, h teljesen beparazott es akkor kozolte velem h o nem akar meg egyszer pofara esni es o ugy erezte h mivel en annyira jo no vagyok ki fogom dobni....persze en erre nem adtam okot, h ilyeneket gondoljon....a menekules sajnos sztem nem csak a 20 eves pasikra vonatkozik, hanem az idosebbekre is, persze itt is vannak kivetelek...

en visszafogadtam akkor........:-) adj neki meg egy eselyt sztem,persze okosan csinald....de ha tanacsolhatok vmit, sztem nem szabad most vele lefekudni....de ugy erzem, majd te el tudod donteni, h mit szeretnel....:-)

2009. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

11:29 es vagyok


22L

2009. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Na most értem haza. Találkoztam vele. Azt mondta, hogy nagyon sajnálja. Hogy akar engem, mindennél jobban, csak azért bizonytalanodott el, mert még nem volt normális komoly kapcsolata, de nagyon szeret engem, és ne haragudjak rá, bocsássak meg neki, most érzi azt, hogy igazán szerelmes, és megijedt ettől. De hogy lehet egy szerelemtől megijedni?? Nem vagyok hülye, de annyira baromság ez. :( Még nem tudom, hogy mit csináljak, egyelőre időt kértem tőle. :( Nagyon megbántott engem. Csak fél órát tudtunk beszélni, mert még órája lesz, este még találkozunk. Addig még gondolkodok, mit is mondhatnék neki. :(
2009. dec. 9. 15:00
 30/39 anonim válasza:
68%
Szia! Most olvasgatom a hozzászólásokat! Hát az elején nem voltam túl jó véleménnyel a srácról, de az alapján, amit most utoljára írtál, lehet, hogy igazat mond... Ez férfi reakció: félni az elkötelezettségtől... Én adnék neki esélyt, de mindenképp éreztetném, hogy nem volt túl jó húzás a részéről... Semmi sex és ne nagyon mutasd ki, hogy mit érzel iránta. Had rágódjon rajta, hogy mit is tett... Csak ügyesen! :)
2009. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!