Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is korai lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korai lenne? Szülők, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Néhány éve megismerkedtem interneten egy sráccal (22), nagyon jó barátok lettünk, minden nap beszélünk és hát mára már jóval többé fejlődött a kapcsolatunk egy barátságnál.

Eddig két alkalommal találkoztunk, ami nagyon jól sikerült. Mindketten jól éreztük magunk, tombolnak a hormonok meg az érzelmek. Egy ideje tervezzük, hogy együtt töltenénk egy hétvégét/pár napot valahol. Ergo ez azzal járna, hogy együtt aludnánk. Ez itthon teljesen kiverte a biztosítékot. Gyakorlatilag megtiltották, hogy elmenjek, révén hogy senkit sem lehet megismerni interneten, az ellen hogy személyesen találkozzunk meg kézzel lábbal kapálóznak. Eddig nem volt probléma hogy találkoztunk, de az együtt alvásról, és utazásról "szó sem lehet". Semmi "rosszat" nem tennénk, mind ketten normális érték rendel rendelkező, felelősségteljes fiatalok vagyunk, mégis ezen a témán a család nem tud túljutni. Ti sem engednétek el a lányotok? Komolyan ekkora tragédia lenne az 2-3 nap? Még anyagi támogatásra sem lenne szükség, mert van spórolt pénzem, tehát nem várnám el, hogy ők fizessék a részem. Nem akarok veszekedés. Hogy győzhetném meg őket, hogy nem lenne semmi baj?

18L


2014. febr. 13. 22:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Aki lepontozta az 1-t és az 5-t, megmondaná, hogy miért tette? Nem a százalék érdekel, hanem, hogy mi a probléma a válaszokkal és kíváncsi lennék, hogy ha a saját lányáról lenne szó, akkor boldogan engedné-e el egy ilyen helyzetben egy szinte idegen férfival.
2014. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Állj a sarkadr az ég áldjon meg. Felnőtt vagy!
2014. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem korai.Mikor szeretnék?Ha betöltötted a 30-at

Mint lányos apa,én az arany középutat választottam

Kb Ennyi idős korban volt a lányom,hasonló problémával:eggyütt alhattak,de Csak nálunk.Pár hónap után már közös megegyezéssel,ő is ment a fiúhoz.

2014. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Ennyi idősen jegyben jártam. 25 év alatt így megváltozott a világ?
2014. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Elég kicsi a valószínűsége, hogy ha valóban egy kéjgyilkos, elborult elméjű valaki lenne, akkor vesződne veled 2-3 évet interneten, de én a mai világban már semmin sem lepődök meg. Ebben a részében igazuk van a szüleidnek.

Ha azonban te úgy érzed a találkozások, és a 2-3 év beszélgetés után, hogy nincsen semmi baj, akkor talán könnyebben meg tudnád győzni őket, ha előtte mondjuk találkozhatnának ezzel a fiúval. Lehet, hogy korai bemutatni a szülőknek, de 1-2 alkalmas találkozás után szerintük meg az utazás korai. Ez egy megfelelő kompromisszum lenne tőlük is, meg a pasitól is. Ha valóban normális gondolkodású, nem fog belőle ügyet csinálni - ez egyben egy jó kis tesztelés is lehet neki, a te oldaladról is.

2014. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Miert nem mondtad, hogy viszel gumit?
2014. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Moszuke ***** válasza:
89%

győzd meg őket úgy, hogy nálatok futtok össze 2-3napra. ebbe nem tudnak belekötni.. és akkor tuti, hogy nem történik "baj".

én csak ilyen esetben adnám áldásom a dologra.

fiatal vagy még és naiv.. nem azt mondom, hogy a világ gonosz és mindenki megakar ölni.. de ha baj történik az bizony gáz..

az pedig, hogy hány éves vagy az nem jelent semmit.

2014. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Vagy előtte jöjjön le a gyerek beszélni a szüleiddel, hogy lássák nem eszik emberhúst és normális. :) Én erre próbálnám rá venni őket valahogy, hogy legalább hallgassák meg őt... és ha valóban azt látják, hogy vérben forognak a szemei még akkor is, akkor nem tudnék velük mit csinálni.:D

De ha meglátják, ha egy ember normális és utána nyugodtabban engednének el... én megpróbálnám. Nem tudom mennyire megoldható a dolog vagy, hogy jó ötlet-e, de hasonlóképp cselekednék.

Szerintem nem korai, de szinte kereken 1 évvel vagyok idősebb Nálad ( én is márciusi ), szóval szülő nem vagyok.:D

2014. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nem naivságból mondom, de komolyan nem "perverz", és megbízhatok benne annyira hogy tudjam nem bántana. Nagyon megválogatom a barátaim és azokat akiknek megnyílok, mert nagyon makacs és bizalmatlan vagyok. Ez tudom nem feltétlenül jó tulajdonság, de ő ennek ellenére kitartott mellettem.


Azt elfelejtettem leírni este, és lényeges lett volna, hogy a szüleim is találkoztak már vele. A második találkozó során hazahozott, és mivel a szüleim szerették volna látni, hát bemutattam. Nyugodt légkörben volt egy beszélgetés, majd elköszöntünk és hazament. Sem akkor sem utána nem mutatták azt a szüleim, hogy valami nagy baj lenne vele (amit én mondjuk "nem látnék"). Szóval pont ez az, amiért nem értem most ezt a nagy tiltakozást.

Megértem és tudom hogy féltenek, de most először van egy olyan személy aki tényleg fontos lett, és rosszul esik hogy ennyire nem támogatnak...

2014. febr. 14. 14:21
 20/22 anonim ***** válasza:

Megkérdem én: Nagykorú vagy? Erényöv van rajtad? Csak aludnátok?(az mondjuk úgy is csak akkor derülne ki).

Könyörgöm. Had ne kelljen részleteznem.

2014. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!