Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is korai lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korai lenne? Szülők, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Néhány éve megismerkedtem interneten egy sráccal (22), nagyon jó barátok lettünk, minden nap beszélünk és hát mára már jóval többé fejlődött a kapcsolatunk egy barátságnál.

Eddig két alkalommal találkoztunk, ami nagyon jól sikerült. Mindketten jól éreztük magunk, tombolnak a hormonok meg az érzelmek. Egy ideje tervezzük, hogy együtt töltenénk egy hétvégét/pár napot valahol. Ergo ez azzal járna, hogy együtt aludnánk. Ez itthon teljesen kiverte a biztosítékot. Gyakorlatilag megtiltották, hogy elmenjek, révén hogy senkit sem lehet megismerni interneten, az ellen hogy személyesen találkozzunk meg kézzel lábbal kapálóznak. Eddig nem volt probléma hogy találkoztunk, de az együtt alvásról, és utazásról "szó sem lehet". Semmi "rosszat" nem tennénk, mind ketten normális érték rendel rendelkező, felelősségteljes fiatalok vagyunk, mégis ezen a témán a család nem tud túljutni. Ti sem engednétek el a lányotok? Komolyan ekkora tragédia lenne az 2-3 nap? Még anyagi támogatásra sem lenne szükség, mert van spórolt pénzem, tehát nem várnám el, hogy ők fizessék a részem. Nem akarok veszekedés. Hogy győzhetném meg őket, hogy nem lenne semmi baj?

18L


2014. febr. 13. 22:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha ritkán tudtok találkozni, akkor főleg távkapcsolat lenne.

Ennek én sosem láttam értelmét.

A személyes ismerkedést többre tartom, és nagyobb a valószínűsége, hogy helybeli, vagy környékbeli lesz az illető. Ez mindenkinek jobb.

2014. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát... ez esetben én se értem miért nem engedik, ha semmi bajuk nincs Vele :/
2014. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!