Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon szégyell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon szégyellni való dolog?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve véget ért egy komoly kapcsolatom. Azóta nem is randiztam, nem járok el itthonról. Hiába írnak fiúk valahogy senki nem érdekel annyira, hogy randizzak vele. van még más is így 25/nő
2014. febr. 14. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szégyellnivaló ez. Én is így vagyok, csak a két év nem két év, hanem pár hónap. De legalább téged elhívnak, velem senki nem foglalkozik :) :)
2014. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha így haladok velem sem fog :-)
2014. febr. 14. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne szégyen?
2014. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De egyébként én rájöttem, hogy elég szar helyzetben vagyok. Amikor szépnek tartják az embert, de az nem tudja kamatoztatni. Sose tudok a való életben megismerni senkit akivel lenne is valami. nem mosolygok eleget, mindig kipirult és rémül vagyok, és látszik rajtam, hogy nyugtalan. Csoda, hogy senki nem foglalkozik velem? :) Bár én is eléggé válogatok, sok a hülye.
2014. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat! :) Mégis írt nekem valaki :) Egy tini fiúka :)Na mondom jól van! :)
2014. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért mert sokan ilyenkor már komoly kapcsolatban élnek, házasok.
2014. febr. 14. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyen, akkor kell nyitnod a férfiak felé, amikor már készen állsz rá, de az idő telik és fiatalabb sosem leszel, talán adhatnál esélyt a boldogságnak is.
2014. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szep es csinos vagy, elviszlek vacsizni!
2014. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem lassan 5 éve nincs senkim. 27/L
2014. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szégyen, de ha még sokáig (értsd: évekig) ezt csinálod, könnyen egyedül maradsz. Nehéz olyan embert találni, akivel szívesen alapít családot az ember és valószínűleg jópár randin vagy kapcsolaton túl kell esned ahhoz, hogy megtaláld az igazit.

Amúgy neked kell érezned és ne foglalkozz másokkal ilyen téren.

2014. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!