Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha csak szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha csak szexuálisan érdekel egy nő, akkor is mindig hosszan és mélyen a szemébe néztek, akár szavakkal-akár szavak nélkül gyönyörködtök a szemében, csakmert az olyan kellemes érzés?

Figyelt kérdés
Vagy ha ott időztök mélyen a szemében, abból még nem sejthetjük, hogy igazából mit akartok tőlünk?

2014. febr. 14. 23:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyilváán nem ilyesmiről beszélünk... :) Én a helyedben azért némiképp "szkeptikusan" kezelném a dolgot ettől függetlenül.. :) De ha van kedved, és szívesen meghallgatnád más véleményét is, írj rám nyugodtan, és ha tudok örömmel segítek.
2014. febr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez ezer éves kérdés, tudom, de azért válaszolnék, nőként, mert már észrevettem különbséget.


Sokszor nem lehet megmondani azért hozzáteszem, hogy a férfi mély, hosszú nézése csak szexuális vágy, vagy több is van benne. De (!) van, amikor mégis egyértelmű, csak a nézéséből.


1. Van az, amikor szexuálisan vonzódik, simán hosszan, méylen néz ekkor is a szemedbe. Mosolyog, etc.

2. Viszont van az, amikor egyértelműen érzed, hogy ez most több annál, ami nála végbemegy.. Ebben a nézésben van afféle hogy mondjam, másfajta rajongás, "csodálat". Ez a fajta nézés inkább amolyan ködös tekintet. Ezt nem is lehet megjátszani, érzed, hogy meleg és ebben most több van.


2x éreztem ilyen fajta vágyósást férfin, valahogy egyértelmű volt, más mint az első.

2022. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!