Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből gondolja sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolja sok férfi, hogy minden nőért sorban állnak a pasik?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 14:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"Sok gyokernek mindegy, csak lyuk legyen, maris udvarol."

És szerinted most ettől olyan hú, de boldogok a nők, hogy 90%-ban ilyenek találják meg? Szerintem fordított esetben nem lennél valami elégedett. Bár igaz, van aki lyuk-lyuk...


Nem tudom, értem sosem álltak sorban, félévente akad talán 1 jelentkező, sokszor ennyi se, de akkor én biztos nagyon gusztustalan vagyok...

2014. febr. 15. 14:24
 12/25 anonim ***** válasza:

Ez is több, mint egy átlag férfinál!


(Nekem nem probléma, jutna nő.)

2014. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt van egy 1-től 10-ig tartó lista, képekkel illusztrálva.


Te a kinézeted alapján a csoportok közül hova, melyikbe sorolnád magad?


[link]

2014. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Talán 6-7 között... (Bár nem nagyon értem, hogy a képeket mi alapján válogatták össze...)
2014. febr. 15. 14:33
 15/25 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó skála. Egy 7-es csaj simán összejöhet egy 8-as vagy akár 9-es pasival is kapcsolatra, sőt szexre még egy 10-est is megkaphat.
2014. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egy 7-es külsejű srác is felszedhet egy 10-es nőt, ha a külsején kívül másban átlagon felüli (tökösség, öltözködés, jó értelemben vett gátlástalanság).
2014. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem így gondolom hanem így is van.

Én nem vagyok egy csúnya gyerek szerintem de nálam még 1 lány se próbálkozott be. Nem várom el hogy egy lány szedjen fel de nincs megtiltva hogy kimutassa azt ha bejövök neki.

Egy olyan lánynál aki ki is néz valahogy elég sokan próbálkoznak.

2014. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A nők is próbálkoznak, csak nem direktben mennek oda egy pasihoz (bár erre is vannak példák), hanem inkább burkoltabban, nonverbálisan jeleznek. Nyilván ennek is megvannak a maga okai, de a legtöbb férfi nem veszi észre ezeket.
2014. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
jól nézek ki, bulik 60%-ában oda is jön hozzám csaj
2014. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

szexre is kerestek sokszor. jó kinézet, ez érdekli a nőket :(


értelmes nő akivel beszélgetni is lehet az alig van.

2014. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!