Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből gondolja sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolja sok férfi, hogy minden nőért sorban állnak a pasik?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 14:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondold végig, lehet hogy vannak udvarlóid csak nem veszed őket számításba. Én is úgy vagyok, hogy alig mozdulok ki itthonról, átlagos külsőm van, de még így is van mindig egy-kettő 15-20 évvel idősebb, lelkibeteg, kanos agglegény aki nyomul. Csak hát ilyenekkel mire megy az ember? Ezek inkább ne udvarolnának...
2014. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
mert így van! egy a skálán hatos csaj bármikor be tud pasizni! egy hasonló skálán ugyanezt a pontszámot elérő férfi már nem!
2014. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
És ki a fene akarna 6-os lenni? :D Egy 3-4 körüli nőt simán felszedhet így is, ha többre vágyik, akkor meg tegyen érte.
2014. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
1-2 körüli nőt szed fel
2014. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Én kb. 6-os kinézetű férfinek tartom magam pár dologgal, amit inkább extrának számítok be (+190 cm vagyok, szőke vagyok). Tudom hogy a nőket nem ez érdekli, meg jórészt nem a kinézettel lehet őket felszedni, csak úgy mondom magunk között hogy hol vagyok, hogy azért mégis lehessen valahol elhelyezni engem.


4-5-ös lányokon gyakran látom, hogy tetszem nekik, de még a gimibe járva jó néhány 6-os, sőt két-három 7-es kinézetű lány is volt belém zúgva. Nem lett közülük az összes a barátnőm (mert gimiben azért a csajok nem 1-2 nap alatt fekszenek le az emberrel), de akkor még a biztosra mentem és csak olyan lányoknál kezdeményeztem, akikről azt gondoltam hogy odáig vannak értem. A legtöbbjük utána is eléggé fogékony maradt rám.


Azóta ahogy idősödtem, szerintem nem csúnyultam, egyszerűen csak a nők rejtik el jobban a vonzalmukat (ahogy ők is idősödnek, hiszen 25 évesen nem a 15 éveseket hajtom, mint 16 évesen) és hiába is tetszem egy ugyanolyan jól kinéző csajnak, mint 10 éve, a 25 éves csaj sem úgy viselkedik már mint 15 éves korában, amikor tetszik neki valaki.

2014. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!