Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek? 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami ötletetek? 18 évesek vagyunk

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom a barátomért, a családjában szinte mindenki cigizik, és ő is, de rengeteget. Napi több dobozzal. Ha velem van akkor is csak maximum másfél órát bírja cigi nélkül. Nagyon szeretem és nem tudom hogyan érhetném el hogy kicsit kevesebbet szívjon. Már most is nagyon sokat köhög.
2014. febr. 15. 15:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető az aggodalmad, és jogos is, mert ez nem csak róla szól. Ez hatással rád is, és nyilván rá, ami egy párkapcsolaton belül nem úgy működik, hogy ráhagyjuk mondván az ő dolga.

Szerintem beszélj vele erről, valahogy rá kell bírnod hogy elgondolkozzon azon hogy miért cigizik, mik lehetnek a következményei és érdemes-e. Mond el, hogy ez téged is zavar magad miatt is és azért is mert aggódsz érte, egy párkapcsolatban fontos szerintem hogy jó hatással legyünk egymásra, ez a szeretet lényege, hogy ha valamit nem jól csinál segítünk, hogy jobb legyen neki, úgy érzi majd hogy ez ellene szól, de valójában érte szerintem.

Esetleg olyan ötletem van még, hogy cigizés után feltűnően ne szívesen csókolózz vele.

De légy vele türelmes és ne ítéld el azért mert cigizik, nehéz nagyon a leszokás, állj mellette.

Viszont túl erősnek tartom a szex általi nevelést, ez nem egy megfelelő eszköz.

2014. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!