Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy k**vának, r**ancnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy k**vának, r**ancnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Több fiúval beszélgetek/ismerkedek, mint lánnyal. Jogos hogy annak érzem magam?
2014. febr. 15. 18:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ameddig csak beszélgetsz velük addig nem
2014. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Akkor sem lennél az, ha néhány vonzó emberrel le is feküdnél. Ez teljesen egészséges dolog. Az a nem egészséges, amikor a legolcsóbb Vodkát isszátok és azzal is lefekszel, akit az ismerőseid előtt nem mutogatnál. Egészséges keretek között, ennyi a lényeg.
2014. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó:Rohadt egészséges, ha valaki több emberrel csak úgy összefekszik..

Kérdező: Egyáltalán nem jogos, kivéve ha mindegyikkel kikezdesz,smárolsz,vagy esetleg több...

2014. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ha csak ismerkedsz, beszélgetsz velük akkor nem.

De ha pl. már engeded, hogy fogdossanak, akkor igen.

2014. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
lesz*rom
2014. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Utolsó:Rohadt egészséges, ha valaki több emberrel csak úgy összefekszik.. "


Mi is abban az egészségtelen? Egy egészséges ember meg tudja élni a szexualitását a saját igényeinek megfelelően. Ha valaki nem ragad le egy partnernél, akkor nem ragad le. Semmi elítélendő nincs benne, nemtől függetlenül. Csak az számít, hogy kinek milyen a személyisége.


Elítélendő az, amikor mást vagy saját magát megalázza, vagy egyéb módon árt embereknek. Azzal, hogy lefekszik néhány, ezt nem valósítja meg.


Egy példa, hogy te is értsd:


a) 1 lány füvezik, berúg, buliban lefekszik az összes sráccal, meghívatja magát italokra, fizetteti a taxit, stb - r1banc


b) 1 lány kedves, intelligens, jó fej, önálló, önfenntartó, izgalmas társaság, és szexuálisan felszabadult. Nincs komoly kapcsolata, de rendszeresen él nem életet - nem r1banc


Ennyire egyszerű! :)

2014. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mellesleg, mielőtt jönnek a személyeskedések: hozzátenném, se lány nem vagyok, se gyakran nem váltogatom a partnereim. Egyszerűen csak úgy vélem, hogy nevetséges elítélni ezt a teljesen egészséges, és senki számára nem ártalmas viselkedést.
2014. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

13-as vagyok: Örülök,hogy elmondtad a véleményed :) Egészség alatt érthetem a nemi betegség kockázatát is, ami gumi mellett is fennállhat. Másrészt egy okos, intelligens lány,mint amilyet leírtál pont nem fekszik le fűvel-fával. Nem mondom,hogy csak egy emberrel feküdjön le, hisz nem biztos,hogy mindenki megtalálja egyből az igazit. De mégis, aki rendszeresen él nemi életet komoly kapcsolat nélkül..máshogy nem tudnám körül írni..Nem is értem, mire jó ez...Visszataszító, ha egy nő/ lány azért keresi a másik nemet, hogy dugjon egyet és kész. A nőkben elvileg tartásnak kéne lenni, ez pedig baromira nem az..Ráadásul én be nem dugnám egy olyan vaginába,ahol már előttem 10-en 20-an megfordultak...

Szegény kérdező biztos nem ilyen típusú lány, jól elkanyarodtunk:)

2014. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"13-as vagyok: Örülök,hogy elmondtad a véleményed :) Egészség alatt érthetem a nemi betegség kockázatát is, ami gumi mellett is fennállhat. Másrészt egy okos, intelligens lány,mint amilyet leírtál pont nem fekszik le fűvel-fával. Nem mondom,hogy csak egy emberrel feküdjön le, hisz nem biztos,hogy mindenki megtalálja egyből az igazit. De mégis, aki rendszeresen él nemi életet komoly kapcsolat nélkül..máshogy nem tudnám körül írni..Nem is értem, mire jó ez...Visszataszító, ha egy nő/ lány azért keresi a másik nemet, hogy dugjon egyet és kész. A nőkben elvileg tartásnak kéne lenni, ez pedig baromira nem az..Ráadásul én be nem dugnám egy olyan vaginába,ahol már előttem 10-en 20-an megfordultak...

Szegény kérdező biztos nem ilyen típusú lány, jól elkanyarodtunk:)"


Nézd. Én sem fekszek le fűvel fával, és a partnerem sem. Csak egymással szexelünk. Ez egy dolog. Meg az is, hogy te is így vagy ezzel.


De ettől még nem kell szexistának lenni. "aki rendszeresen él nemi életet komoly kapcsolat nélkül..máshogy nem tudnám körül írni..Nem is értem, mire jó ez...Visszataszító, ha egy nő/ lány azért keresi a másik nemet, hogy dugjon egyet és kész. A nőkben elvileg tartásnak kéne lenni, ez pedig baromira nem az.."


Miért kéne ebben másképp viselkedni a nőknek? A férfiaknak szabad bárkivel szexelni, a nőknél meg undorító? Már bocs, de szerintem ez szimplán egy idióta bunkó elképzelés.

2014. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én is férfi vagyok. Senki nem mondta,hogy a férfiaknak "szabad" ilyet tenni, ez nem egy "ha te is ,akkor én is" játék...Ez férfiaknál sem kellene,hogy erény legyen,hogy minél több nővel stb...De sajnos a férfiakról kialakított norma,hogy "disznó" meg "szemét", mivelhogy a legtöbb megcsalás meg egyéjszakás ehhez a nemhez fűződik(na meg a fajfenntartó ösztön, ami a nőkben nincsen). Ezzel szemben a nőkről kialakított kép a szeretet, hogy küzdeni kell érte, esetleg a hűség és a TARTÁS..a norma...Na mostha találkozik egy magam fajta normális srác egy ilyen lánnyal,aki mindennek ellentéte, hogyis mondjam.....A női nem ennél sokkal több....De az erre vevő férfiak nagy része pont az előbb általam leírtak közé tartozik..mint egy körforgás.
2014. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!