Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy k**vának, r**ancnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy k**vának, r**ancnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Több fiúval beszélgetek/ismerkedek, mint lánnyal. Jogos hogy annak érzem magam?
2014. febr. 15. 18:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Én is férfi vagyok. Senki nem mondta,hogy a férfiaknak "szabad" ilyet tenni, ez nem egy "ha te is ,akkor én is" játék...Ez férfiaknál sem kellene,hogy erény legyen,hogy minél több nővel stb...De sajnos a férfiakról kialakított norma,hogy "disznó" meg "szemét", mivelhogy a legtöbb megcsalás meg egyéjszakás ehhez a nemhez fűződik(na meg a fajfenntartó ösztön, ami a nőkben nincsen). Ezzel szemben a nőkről kialakított kép a szeretet, hogy küzdeni kell érte, esetleg a hűség és a TARTÁS..a norma...Na mostha találkozik egy magam fajta normális srác egy ilyen lánnyal,aki mindennek ellentéte, hogyis mondjam.....A női nem ennél sokkal több....De az erre vevő férfiak nagy része pont az előbb általam leírtak közé tartozik..mint egy körforgás."


Magadfajta normális srác? Attól lesz valaki normális, hogy Ő akarja megmondani, hogy az egész női nemnek hogyan kellene viselkedni? Félre ne érts, nem személyes támadásnak szánom ezt. Inkább védekezésnek. Mert ez az egész férfi és női nemre nézve sértő, amit mondasz.


Igazából a mondataid magukért beszélnek "a férfiakról kialakított norma,hogy "disznó" meg "szemét", mivelhogy a legtöbb megcsalás meg egyéjszakás ehhez a nemhez fűződik". Szerinted egyébként hogy csinálnák ezt a férfiak a nők nélkül? Vagy az összes hűtlen, csapodár férfi csak férfiakkal fekszik le? Teljesen irreális, amit mondasz.


"a fajfenntartó ösztön, ami a nőkben nincsen" - biológiából van mit még tanulni


"a nőkről kialakított kép a szeretet, hogy küzdeni kell érte, esetleg a hűség és a TARTÁS..a norma" - miért is? Az nem fontos, hogy egy férfi ismerje a szeretetet? Egy férfiért nem kell küzdeni?


A TARTÁS alatt nem is értem már, hogy pontosan mit értesz

2014. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Attól vagyok normális, hogy pont ennek a férfitípusnak vagyok az ellentéte.


De igen,fontos, hogy a férfi ismerje, de az érzelmesebb nem a nő. Egy férfiért is kell küzdeni, csak általában az udvarlás a férfiak feladata(persze fordítva is lehet), tehát az ellenkező nemért LEGTÖBBSZÖR ők küzdenek. De a női kezdeményezésben sincs semmi rossz.

Tartás alatt azt értem,hogy : nem adja könnyen magát, hagyja,hogy küzdjenek érte(ha van értelme), érzelmileg két lábon áll, és ami a legfontosabb , nem dobja csak úgy mindenkinek magát éjszakára..

2014. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Elismerem, hogy vannak vizsgálható különbségek a nők és a férfiak között (ellentmondana a józan észnek, ha ezt tagadnám). De ettől függetlenül szerintem nem jó a hozzáállás, amit tanúsítasz. Kritikus vagyok ezzel a kapcsolatban.


Szerintem semmi különleges nincs abban, hogy kevés partnered van, és visszafogott vagy szexuálisan, ugyanis ez az emberek többségére jellemző. (Ha nem lenne visszafogott az emberek többsége, akkor nem lehetne értelmezni a visszafogottság fogalmát).


Tehát szerintem önmagában ez nem csak hogy nem becsülendő, hanem nem is különleges. Egy teljesen átlagos dolog. Én is visszafogott vagyok szexuálisan, de szerintem ez semmilyen szempontból nem ad alapot arra, hogy elítéljem azt, aki nem az.

2014. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Értem.Nincs különlegesség abban,ha valakinek kevés a partnere, de abban még annyi sincs, ha valakinek úgy van több,hogy érzelmektől mentes a dolog. Én inkább vagyok átlagos :) De neked van barátnőd, nekem is van, ne is foglalkozzunk másokkal :D
2014. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"ne is foglalkozzunk másokkal :D"


Pont ez a lényeg! Mindenkinek más vált be. Ez nem ad alapot arra, hogy elítéljük. Nekem nem árt senki azzal, ha sok partnere van.

2014. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Neked nem.Különbözőek vagyunk.
2014. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!