Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek az ilyenek tetszenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek az ilyenek tetszenek?

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg mindenkinek az ilyen típusú lányok jönnek be, akiknek 3 tonna vakolat van? Ti szívesebben ismerkedtek azokkal akik így néznek ki?


2014. febr. 15. 21:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
akiken*
2014. febr. 15. 21:20
 2/14 Moszuke ***** válasza:
nem szívesen mert előítélteim vannak velük szemben. amik többé-kevésbé megalapozottak
2014. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, ez a divat. Viszont, nekem hányingerem van az ilyentől...
2014. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nézhet ki reggel?
2014. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Még szép!

Ha nem ilyen vagy ásd el magad,mert a hülyeség fertőz.

2014. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, de azt tapasztaltam, hogy az áétlagos lányoknak se kellek, és sokszor ők is beképzeltek, irreálisan magas elvárásokkal. (Jó, mondjuk én se vagyok nagy szám, de akkor is.) Szóval egy "átlagos" lány nem feltétlenül "több"/"jobb", mint egy "vakolatos".
2014. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mindenki alatt a v nyakú zselézett "rossz"fiúkat érted, akkor igen, de nyugi, nekik is csak egy éjszakára!
2014. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Huhú, nagyon nem. Volt egyszer egy barátnőm, aki vakolta magát nagyon brutálisan. Nekem egyáltalán nem jött be és szépen lassan le is szokott róla mellettem.


Azóta is inkább a természetes szépségeket keresem, bár ha ki van húzva a szem egy kicsit, az nagyon vadító tud lenni szerintem. De a képeden a lány brutálisan csúnya. Úgy néz ki, mint egy hermafrodita.


(Például rajta nincs smink és milyen jól néz ki!: [link]

2014. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

# 8:

Na én is a linkelés bajnoka vagyok. Talán ez menni fog:

[link]

2014. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Semmi gond!

Értem, köszi a válaszokat, örülök hogy vannak normális felfogású emberek :D

2014. febr. 15. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!