Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem/érezzük rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem/érezzük rosszul magunkat tőlük?

Figyelt kérdés

egyházi suliba járunk,van két osztálytársunk,egy lány és egy fiú. a lány mellesleg az egyik legjobb barátnőm. a fiúval szerelmesek egymásba,és farsangkor(14én) először megcsókolták egymást(csak szájrapuszi volt),és azóta kb percenként újabb szájrapuszit adnak egymásnak,és a mai nap végére meg is untam/a másik barátnőnkkel meg is untuk. még régebben próbáltunk szólni nekik hogy vegyenek vissza,mert ilyet 10.-es diákok se csinálnak nálunk de a barátnőm kiakadt hogy majd ő rendezi a kapcsolatát úgy ahogy akarja..

én szeretem a barátnőmet,de nagyon rosszul érzem magam ha puszizkodnak,mert kellemetlennek érzem,plusz én sosem csókolóztam még... a barátnőmet igazság szerint kicsit irigylem is,hogy van valakije,de ezt igyekszem leküzdeni. az esik rosszul hogy mindenki szerint én vagyok a szebb(ezt nem hiszem egyébként) de ő járt jól. de örülök nekik,csak az egész osztályt zavarja amit csinálnak

jogos amit érzek,vagy gonosz vagyok és önző??



2014. febr. 17. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
mind irigyek vagytok!keresetek ti is magatoknak valakit!
2014. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem az a bajunk. hanem az,hogy minden perceben egymásra vannak tapadva,ez egyébként elfogadott de szerintem nem 13 évesen egy egyházi gimiben...

és a fiúk hiányolják a barátjukat,mi meg a barátnőnket mert mindketten megváltoztak

2014. febr. 17. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
felfedezik egymást. majd koppanak. majd visszakapod a kislányod kérdező!
2014. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majd megérted, ha neked is lesz valakid.

Tessék őket békénhagyni.

Jogosan hőbörög, hogy majd ő ezt rendezi. Nem rád, meg a másik barátnődre tartozik.(ezért tiltanám be az egyházi iskolákat)

2014. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Umaku ***** válasza:
Hát azért 13-évesen......elég nagyot fognak kopanni. Aztán jön a sírás és te azt mondod:Én szoltam előre. Legközelebb legalább magfogadja a tanácsod. Ráadásul cikinek érezném hogy az osztály elött faszt smacizzak!
2014. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Umaku ***** válasza:
Feszt...Én is tudok írni XD
2014. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és az a gáz hogy a fiú már nem êlvezi ezt az egészet de szakítani nem akar és egyre nagyobb hülyeségeken is összevesznek a b.nőm meg sír
2014. márc. 3. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!