Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet vele? Van egy fiú,23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vele? Van egy fiú,23 éves, akit nem rég ismertem meg, nagyon kedves és jó fej is, de sokszor azt veszem észre, amikor nem beszélünk, vagy látom őt valahol magában, hogy mintha depressziós lenne.

Figyelt kérdés
Sokszor csak bámul ki a fejéből, olyan mintha érdektelennek tartaná a világot. Néha mintha könnyeznének a szemei is, vagy amikor ül vagy csak támaszkodik valahol mindig van valami a kezében és azzal játszik. Akár órákig is képes szaggatni és gyűrögetni egy papír darabot.
2014. febr. 18. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok de csak tanítási órákon :D
2014. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos van valami baja, amit magába fojt.
2014. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Szorongok,azért van nálam ez.Ő is szorong szerintem.19/F
2014. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nincs semmi bajom. Csak gondolkozok, elbambulok, nem veszem észre, és bekönnyezik a szemem. Ennyi.
2014. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az h csesztet egy papírdarabot lehet unalomból vagy izgalomból is, én azzal nem problémáznék. De ha tényleg van vmi baja akkor biztosan elfelejtené ha nyitnál felé :)
2014. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vicces, mert a leírás illik rám valamelyest, igaz nem szaggatok papírt. :)

A válasz igen prózai: magányos vagyok

El tudok haverkodni, baromkodni az emberekkel és vidámnak, esetleg jó fej srácnak tűnök, de párom sosem volt és... ez az egyetlen dolog, ami hiányzik az életemből úgy érzem. Viszont ilyen tekintetben egész reménytelen vagyok... No de ez én vagyok. Neki lehet, hogy egész más a baja. Nem tudhatjuk.


23/F

2014. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!