Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most ezen hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most ezen hogy lehet kiigazodni?

Figyelt kérdés
Szoktam beszélgetni egy lánnyal, nagyon frankón megvagyunk, de néha irtózatosan bunkó, néha lenyelem, néha csak szó nélkül faképnél hagyom a bunkóságával együtt, néha kedves, én meg ilyenkor még a sértettség miatt kicsit bunkózom, amitől megsértődik... Szóval nagyszerű. Aztán, ha beszélgetni akarunk, normális kérdéseket kérdezek, amire nem olyan a válasz, hogy "igen", "nem", "de", Ő mégis úgy válaszol, pedig úgy a válasznak semmi értelme sincs. És ez bosszant. Aztán elkezd kérdezgetni, és én is így válaszolgatok, megsértődik, és lelép. Kész káosz az egész. Neten pl. nézzük egymás személyes üzeneteit (msn), aztán beír, hogy ezt miért írtam ki, mondom nem Miattad, azt mondja, nem hiszem, hiszen szeretsz (régebben valóban szerettem). Aztán néha mondja, hogy annyira sok vagyok, aztán pár nap múlva rámszól, hogy ugyan miért nem írok már Neki? Meg biztos nem vagyok fontos, nem szeretem. Néha legszívesebben hagynám a francba, de mikor elfelejteném úgy igazán, visszajön kérdezgetni ezt-azt. Fárasztó ez az egész... Mit gondoltok erről a kapitális marhaságról?
2009. dec. 9. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy én még a kérdésen sem tudok kiigazodni...
2009. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt a probléma, hogy ugyanolyan zavaros az egész, mint a kérdésben leírtak.
2009. dec. 9. 22:22
 3/6 A kérdező kommentje:
De azért próbáljatok segíteni. :)
2009. dec. 9. 22:34
 4/6 anonim válasza:
Azt gondoljuk amit írtál. Kapitális marhaság.
2009. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A csípkelődés és egymás oltása helyett érdemes lenne kicsit jobban megérteni a másikat, kérdezni hogy miért úgy válaszol a párod, ahogy, stb. Ha meg már nem akarsz hallani se róla, szerintem kövesd az én módszerem: Kijelöl, Tiltás és törlés. Már nem egy embert lőttem le így MSN-en.
2009. dec. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de nem véletlenül vagyok így vele, mert nagyon kedvelem...
2009. dec. 10. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!