Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki homoszexuális lett, az miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki homoszexuális lett, az miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, hogy nincs valami külső ok, hanem csak szimplán annyi, hogy a másik nemhez vonzódik. Legalábbis nem hiszem, hogy minden esetben csak az játszik közre, hogy 'annak születik'...

Félreértés ne essék, senkit sem akarok kicikizni, de nagyon érdekel, mert ez számomra érthetetlen... főleg, hogy egyesek 13-15 éves gyerekként eldöntik... :/


2009. dec. 9. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én életemben nem volt semmi különös ami miatt meleggé válhattam volna, szóval úgy gondolom annak születtem és kész. Én mindig is a fiúkhoz vonzódtam, első szerelmem általános második osztályban volt, én azt hittem akkor hogy ez teljesen normális, ezért nem is titkoltam senki előtt. Szóval rólam igen hamar kiderült:)
2009. dec. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
18:16-os Nagyon értelmes és értékes lány lehetsz:)
2009. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

A homoszexualitás sajnos vele születik az emberrel. Arra a mondatra, hogy egyesek "eldöntik", az a válaszom, hogy ezt nem lehet eldönteni. Én magam is meleg vagyok sajnos, nehéz így élni (titkolózni kell az emberek előtt, nem lesz soha saját családom, a környezetem előtt más arcot kel mutatnom, mint amilyen valójában vagyok stb stb.), ugyan mi okom lenne arra, hogy én ezt az életet "válasszam"? Amikor tudatosult bennem, hogy valóban meleg vagyok, de nem tehetek ellene semmit, egy hajszál hiányzott, hogy öngyilkos ne legyek. SŐT, egy gyerekkori barátom szintén meleg volt, és ő végzett is az életével, mert nem tudta magát elfogadni. Ugyan mi oka lenne bárkinek is arra, hogy ezt az életet "válassza"?

Én magam is tisztességes családban nőttem fel, vallásos nevelést kaptam, sőt ma is hívű katolikus vagyok. Nem állt előttem gyerekkoromban sem olyan tényező, amely ezt "befolyásolta" volna.

Azok az emberek, akik először "heterók voltak", majd "melegek lettek", ők egyik kategóriába sem tartoznak, mert ők az ún, biszexuálisok. Rájuk az jellemző, hogy mindkét nemhez vonzódnak, de életük során változik, hol egyik nem érdekli őket jobban, hol a másik. Ezek az emberek általában családosok, de titokban fiúkkal is együtt vannak, tehát aki "heteró volt" és később "meleg lett", az eleve biszexuális, így más lapra tartozik.

2010. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Tényleg azt gondolod, hogy a melegek nem élhetnek *akár mondjuk majd - normális életet? :O

Ez szerintem egyáltalán nem igaz. Megpróbálhatod elfogadtatni a közvetlen környezeteddel, én is rettenetesen meglepődtem, hogy 1-2 hónap alatt a csúnyán konzervatív családom, szinte mintha családdá vált ilyen kérdésekben. Semmi sem lehetetlen, csak bízz benne :) ~17 éves fiú

2011. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
* mintha helyett minta :)
2011. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!