Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire erkölcstelenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire erkölcstelenek a mai lányok?

Figyelt kérdés

A szexuális kilengéseket most hagyjuk...


Miért van az, hogy ha egyedül vagyok soha egy lány sem néz rám? Viszont ha egy másik lánnyal vagyok, aki csinos és feltehetően azt hiszik, hogy egy pár vagyunk, akkor rengeteg lánnyal tudok szemezni. (ekkor észrevesznek)


Más pasik is tapasztalták már ezt a jelenséget?


Tényleg könnyebb úgy csajozni, ha esetleg azt mondjuk, hogy van barátnőnk?


2014. febr. 19. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10: ne kapd fel a vizet. A legnagyobb csajozógépek mondták nekem ezt. Ők tudnak valamit azért.
2014. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ágnes, akkor mivel magyarázod a jelenséget?


Mert valljuk be az abszurd, hogy SEMELYIK lány nem így működik, akivel a témáról beszélgetek, a valós életben pedig mégis így van.

2014. febr. 19. 18:28
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen:


Ha jó csajok vannak körülötted, akkor menő csávónak tűnsz. Ők téged reklámoznak. Aki azt mondja, hogy ez nem így van, az azt is kijelenti egyúttal, hogy a reklámszakma baromság. Mégis szépen gyarapodik belőle az ember vagyona.


Csak meg akartam magyarázni az általad felismert jelenséget. Ha akarod, előjöhetek olyan áltudományos magyarázattal, hogy ez valószínűsíthetően abból ered, hogy amikor az ősember látta, hogy az ősasszony felfordult a lila bogyó elfogyasztása után, akkor ő már inkább tartózkodott a lila bogyó megkóstolásától.


Az ember más tapasztalatából is tanul, jó esetben. Ha egy pasi mások szerint jó, akkor tényleg lehet benne valami. Ha népszerű, sokan keresik a társaságát, akkor egyértelműen sikeres.


És most már mindenki hagyja abba a kötözködést, különben sem ezen volt a hangsúly, hanem azon, hogy erkölcstelenek-e a lányok. Van, amelyik igen, van, amelyik nem.


Az erkölcs viszont nem egy univerzális dolog, sokkal inkább relatív, mindenkinek mást jelent. A kérdezőnek viszont komoly fogalomzavara lehet, ha ebben a kontextusban akarja használni ezt a szót. Semmi köze az általad tapasztaltakhoz, bocs. Tehát a kérdésed irreleváns.

2014. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!