Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Komolyan gondolja vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Komolyan gondolja vagy szórakozik velem? Ezt már nem bírom!

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok tanácsot! :((


Adott egy férfi, akivel találkozgatunk és nagyon vonzódunk egymáshoz. Viszont én bizonyos okok miatt azt feltételezem róla, hogy elsősorban őt csak a szex érdekli, hogy lefeküdjünk. Én már felhomályosítottam, hogy nálam a szex-szel várni kell és őt még csak egy hónapja ismerem. Azt hittem, hogy ezt megértette.


Már többször elhívott magához, hogy megmutassa a lakását, vagy csak hogy együnk-igyunk, úgymond legyen hol lennünk/találkoznunk, ő nem igazán szereti a beülős helyeket. Ezzel nincs is gond szerintem, de elmondtam neki, hogy még alig ismerem és nem szokásom a pasikhoz elmenni ennyire az elején. Megbeszéltük nagyjából a dolgot és mondta is, hogy nem kell egyből hancúrozásra gondolni.

Pár napja piásan azt mondta, hogy ő várna 2-3 hónapot is, mert úgyis megéri várni, ha utána együtt lehetünk 10-20 évig, vagy tovább is.

Most pedig elhívott megint magához, hogy segítenék-e neki helyretenni az ágyait, amiket vinni fognak neki. És hozzátette, hogy aztán maradnék-e éjszakai tesztet csinálni rajtuk, csak hogy minden rendben van-e velük. Megkérdeztem, hogy akkor miért nem azt mondja, hogy csak le akar velem feküdni? Mert ha csak ezt akarja, akkor felesleges köröket futunk.


A lényeg:

Erre megkérdezte, hogy én tényleg csak arra tudok-e mindig gondolni? És hogy ez már ijesztő. Egyedül nem tudja a helyére tenni őket, és két ágyat vett, így ő egyszerre nem tudja mindkettőt tesztelni, mivel egyszerre csak egy ágyon tud aludni. Kérdezte, hogy ezt miért ilyen nehéz megértenem?

Aztán nem sokkal később azt mondta, hogy elege van abból, hogy én állandóan csak a dugásra tudok gondolni, mert oké hogy nő vagyok, de ez már neki is sok.


Most jelenleg pedig azt hiszem egy picit meg van sértődve.


Ez alapján mit gondoltok, én lihegem túl a dolgot és tényleg csak azt akarná, hogy aludjak nála szex nélkül? Én is kívánom őt, de ha elmegyek hozzá és visszautasítom, akkor az neki is rossz lesz és azt fogja hinni, hogy engem nem is érdekel. Pedig érdekel. :(


Nem látom ezt a dolgot tiszta fejjel és nem tudom, hogy hogyan tudhatnám meg, hogy végülis mit akar. :(

Tanácsokat szívesen venném!

25L



2014. febr. 19. 21:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Előszőr nekemis kb ez a szöveg volt a fejemben mint amit #19 írt, csak én kicsit finomabban írtam le, de igaza van :D
2014. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Tényleg nem valami kulturált megfogalmazás, de azért köszönöm a véleményt, mindenkié számít :)
2014. febr. 20. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!