Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvileg a férfiak külseje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg a férfiak külseje nem olyan fontos, akkor sok nőnek miért csak az adoniszok számítanak férfinak?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már, hogy míg a nő legfőbb erénye a külseje, addig a férfié az, hogy mit tud letenni az asztalra.Ehhez képest én a következőt figyeltem meg. A letétel alatt max. az anyagi javak értendőek, de azt leszámítva a tudás, műveltség, jó belső mintha sokadlagosak lennének a brutálisan jó kinézet mögött. tehát egy görög isten külsejű fickó mondhat szinte bármit, akkor is vonzó lesz, míg egy akár átlagos fickó sosem ér el különösebb hatást, még ha órákon át szórakoztatja a lányokat, akkor sem. Akkor viszont miért állítanak mást még hivatalos írásokban is?

2014. febr. 21. 21:47
1 2 3
 21/21 Titii68 ***** válasza:
58%
Egyszerű. Baj van az udbarlási szokásaiddal, ha egynek sem kellesz. A túlságosan őszinte, esetleg a sikertelenségeidet felemlegetve udbarolsz, akkor persze, hogy nem kellesz. Ha a sikereidet mondod előre, akkor sem fogsz kelleni. Legyél érdekes, sármos, férfias, nem túlzottan tolakodó, figyelmes de nem seggnyalós, stb... inkább. Az be fog jönni nekik, aztán akármi lehet utána. Akár őszinte mindenre nyitott emberi kapcsolat is.
2014. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!