Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvileg a férfiak külseje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg a férfiak külseje nem olyan fontos, akkor sok nőnek miért csak az adoniszok számítanak férfinak?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már, hogy míg a nő legfőbb erénye a külseje, addig a férfié az, hogy mit tud letenni az asztalra.Ehhez képest én a következőt figyeltem meg. A letétel alatt max. az anyagi javak értendőek, de azt leszámítva a tudás, műveltség, jó belső mintha sokadlagosak lennének a brutálisan jó kinézet mögött. tehát egy görög isten külsejű fickó mondhat szinte bármit, akkor is vonzó lesz, míg egy akár átlagos fickó sosem ér el különösebb hatást, még ha órákon át szórakoztatja a lányokat, akkor sem. Akkor viszont miért állítanak mást még hivatalos írásokban is?

2014. febr. 21. 21:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mert vannak nők, akiknek elsődleges a külső, vannak, akiknek nem. Ennyi. A külső sok embernek fontos, még a férfiaknak is, különben nem profitálna ennyit a szépségipar.
2014. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

10: figyelj, lehet itt számolni azzal a pár százalékkal amiről beszélsz, de ki akarna horgászni, ha van nála háló?

Avagy kivétel erősíti a szabályt!


Férfi vagyok, ha fel akarok szedni egy csajt akkor a nekem tetsző csinos külsejűt akarom felszedni, és nem kezdek el keresgélni kevésbé csinosakat, mert hogy azok biztosan jobb és értékesebbek belül!


A nők sem a csúnya pasik közt keresgélnek, ne vicceljünk már!


Az meg, hogy kinek mi a szép csak részben szubjektív! A csinos nők halmaza és a jóképű férfiak halmaza nagyon is objektív, van egy szépségideál, és a nagy többség arra gerjed, a többire nem.

2014. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12-es: Igazad van, mert az emberek nagy részének nincs meg az a magasabbrendű intelligenciája, hogy személyiségbe szeressen bele és ne kinézetbe.
2014. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Zavar az erőben, nyugalom! :)

Maradjunk annyiban, hogy mindenképpen egy komoly előny!

2014. febr. 21. 22:38
 15/21 anonim ***** válasza:
#13 Egyetértek veled.
2014. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

13-as.zavar az erőben.


Teljesen egyetértek veled,csak egy érdekes kérdés jutott eszembe ezzel kapcsolatban.Ez szép és jó,hogy magasabb intelligenciával rendelkezem mondjuk,és én is el tudok éppen vonatkoztatni a külsőről,de mit érek vele ha egy lánynak sem kellek? Nem vagyok csúnya,adok magamra,értelmes vagyok,komoly kapcsolatot szeretnék.

Ennek ellenére itt vagyok 22 évesen,és egynek nem kellettem még.A részletekbe nem mennék bele de a kérdésem lenne a fontos,hogy mit érek vele úgy mégis?

Ők buták,bunkók, a legtöbb csajt megkapják.

Én okos,intelligens vagyok és egy sem jut.akkor hogy is van ez?

2014. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez úgy van, hogy megfelelő hozzáállás is kell. Ezt csak te tudod megadni magadnak. Hiába csinálnád te mindenkivel, szó szerint, ha a kisugárzásodból az jön le, hogy önbizalomhiányos/nőhibáztató/béna/mittudom én mi vagy. Kell hogy legyen benned valami taszító, mert különben már rég boldogan csajoznál.
2014. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem mondtam,hogy nincsen.Van hibám nekem is,mint minden embernek.Az évek során mivel mindig csak visszautasítást kaptam és egy jó szót sem,így önbizalomhiány és félénkség alakult ki nálam.Ennyi az egész.
2014. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Látod, pont ez a baj. Meg se kellett mondanom, tudod ezt magadtól is. Pont hogy az önbizalomhiány a legnagyobb baj, mert csak rosszra vezet, pl. féltékenység és erőszak. Ezt tudják a lányok nagyon jól, ezért nem kellessz nekik. És légyszi ne gyere azzal, hogy mint mindenkinek, mert persze nincs tökéletes ember, de nagyon nem mindegy, kiben milyen hiba van.
2014. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Számít a külső, az adoniszok általában férfias, "rosszfiús" megjelenésűek (de nem feltétlenül "szépek"), akik tisztában is vannak ezzel és emiatt magabiztosak, lazák.
2014. febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!