Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor az ilyen fiú meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor az ilyen fiú meleg vagy sem? Vagy biszex vagy sem? Vagy pár ilyen belefér a heteróságba így tizenévesen?

Figyelt kérdés

Szokásos elég nagy házibuli (kb. 80-an), nyilván ittak is valamennyit, de fene tudja, hogy ennek van-e köze a dologhoz.


Aztán az történt, hogy egy elég "csajok bálványa partyarc" (és tényleg nem csak ez a híre hanem én is tudom róla, hogy naponta más csajt fektet meg) elvonult egy meleg sráccal a fürdőbe, és az meg királyul le....ta (szépen próbálom: a meleg srác orálisan sec perc alatt kielégítette a heteró srácot), de persze ez fordítva nem működik, csak egy irányba.


Ezután meg ment vissza csajozni mintha mi se történt volna, sőt aztán haza is vitt hajnalban egy csajt, de a haverjainak meg azért eldicsekedett, hogy jól megsz---atta a kisb...it, és szépen le is nyelette vele, és ezen tök jót röhögtek.


Most ehhez mit szóltok?

És hát nem is egy hasonló esetről tudok ...

(a meleg srác meg tiszta boldog volt, amiért megkapott egy ilyen csajok bálványa "menőarcot" ... szal nem is várt viszonzást, beszéltem vele)


Szerintetek? Ez milyen? Vélemények?



2014. febr. 22. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
mind a 2 lőném fejbe!
2014. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

na de há mé?

esetleg vmi magyarázat?

na meg ... izé, látom, irigykedsz, de az csúnya dolog szal inkább tegyél érte!

2014. febr. 22. 12:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sokan csinálják: heterók leápoltatják magukat meleg fiúkkal, mert köztudott, hogy ők jobban szopnak.

De ettől még nem vonzódnak hozzájuk szexuálisan


Mint ahogy a világ sem fekete és fehér, az embereket sem lehet meleg és hetero csoportokba osztani. Van, aki a gondolattól is irtózik, van, akinek ez még belefér.

[link]

2014. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még nem lesz valaki meleg...

Viszont én a meleg srácot nem értem, én is meleg vagyok, de ilyenbe soha nem mennék bele, olyan szinten megalázó és lealacsonyító.

24/F

2014. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát ja, sztem se. és igen, a heteró srácot megértem, végül is tuti jól csinálta neki a meleg srác :D


de miért lealacsonyító? hát nézd ... a heteró srácnak jó volt, a meleg srác meg oda volt érte nagyon és abszolút szívesen csinálta, nyilván nem várt viszonzást vagy akármit szal ez így neki tökéletes volt. amolyan nem várt élmény hogy megkapott egy olyan heteró srácot akire amúgy esélye sem volt, na meg ha nincs ez az alkalom, nem is nagyon lett volna :)

szal én nem látom ebben a lealacsonyodást, ha csak nem azért mondod, mert az orált eleve annak veszed, mondjuk ilyen véleményt már sokat hallottam, de ez fiú-lány-független

2014. febr. 23. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem az orállal van a baj, félre ne értsd, még csak nem is azzal, hogy nem volt viszonzás, hanem ezzel (idézem a kérdésből):

"a haverjainak meg azért eldicsekedett, hogy jól megsz---atta a kisb...it, és szépen le is nyelette vele, és ezen tök jót röhögtek."

Remélem látod mi itt a gond, ez a hozzáállás a megalázó :/

(Másik dolog meg, hogy a srác ezzel csak ráerősít arra a - sajnos nem is teljesen alaptalan - sztereotípiára, hogy a melegek csak a szexre hajtanak.)

24F(m)

2014. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Synesztro ***** válasza:
100%
25/f Ez számomra is furcsa szitu. Gondolom hogy a srác nem meleg, de én pl. Full Heteróként, főleg hogyha még "nők bálványa" is vagyok, meg csajjal is megyek haza, eszembe nem jutna egy sráccal szexuális kapcsolatot kialakítani, szóval azért ehhez sztem min. egy BI beütés csak kellhet. Egyébként én is sajnálom, szegény meleg srácot, ez így sztem is megalázó, hogy kihasználta a másságát. Mindig bántják őket, a nemi hovatartozás miatt, pedig ez mindenkinek szíve joga, ennyi erővel azt is le lehetne lőni kedves 1 kommentelő, akinek mondjuk harisnya fetise van, mert az sem teljesen normális/elfogadott. de hogy még ki is használják őket nah az már tényleg undorító. A másságot tiszteletben tartom, és elfogadom, de ez tisztán egy szemét aljas húzás volt:S
2014. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát meglepnek ezek a válaszok ...

oké, értem a dolgot, na de azt felejtitek el, hogy a meleg srác így, ebben a formában is nagyon de nagyon élvezte, mert sztem soha nem is álmodhat arról, hogy egy ilyen srácot megkap, és mégis sikerült. úgyhogy ő abszolút boldog, és mivel a srác heteró, nem is várt el többet tőle.


Hát az, hogy aztán ezzel dicsekszik a haverjainak, hát igen, érdekes egy hozzáállás, de hogy ezt mondjátok, korábban is hallottam én már tök heteró fiútól olyat, hogy "kisb..ik baa... meg, ez való nektek, fa.. a szátokba, ez ... nyeljetek szépen"

Szóval azóta fel lettem világosítva, hogy annyira mégse ismeretlen jelenség a dolog, na persze ha fordítva akarta volna, tuti ott veri agyon helyben, de pont ez a lényeg, hogy nem akart, ő ezt így, ebben a formában akarta, és tök boldog miatta, mert a lányok is sorba állnak érte, nemhogy egy meleg fiú ... Tehát én valahogy mégse látom a kihasználást, mert ha a meleg srácnak ez így király élmény volt, akkor ennyi. Nem?

2014. febr. 24. 07:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Mutass már be haverodnak! :D
2014. márc. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
melyiknek? a heterónak vagy a melegnek?
2014. márc. 13. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!