Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor az ilyen fiú meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor az ilyen fiú meleg vagy sem? Vagy biszex vagy sem? Vagy pár ilyen belefér a heteróságba így tizenévesen?

Figyelt kérdés

Szokásos elég nagy házibuli (kb. 80-an), nyilván ittak is valamennyit, de fene tudja, hogy ennek van-e köze a dologhoz.


Aztán az történt, hogy egy elég "csajok bálványa partyarc" (és tényleg nem csak ez a híre hanem én is tudom róla, hogy naponta más csajt fektet meg) elvonult egy meleg sráccal a fürdőbe, és az meg királyul le....ta (szépen próbálom: a meleg srác orálisan sec perc alatt kielégítette a heteró srácot), de persze ez fordítva nem működik, csak egy irányba.


Ezután meg ment vissza csajozni mintha mi se történt volna, sőt aztán haza is vitt hajnalban egy csajt, de a haverjainak meg azért eldicsekedett, hogy jól megsz---atta a kisb...it, és szépen le is nyelette vele, és ezen tök jót röhögtek.


Most ehhez mit szóltok?

És hát nem is egy hasonló esetről tudok ...

(a meleg srác meg tiszta boldog volt, amiért megkapott egy ilyen csajok bálványa "menőarcot" ... szal nem is várt viszonzást, beszéltem vele)


Szerintetek? Ez milyen? Vélemények?



2014. febr. 22. 11:14
1 2
 11/11 FullOfQuestions válasza:

A heteronak megadhatnád valami elérhetőségét. Egyébként szerintem is kihasználta, de tulajdonképpen kölcsönös volt a dolog és nem is képzeltek ebbe többet, mint ami volt.

18/F

2014. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!