Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen szerelmesnek lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen szerelmesnek lenni is baj, mert azt ugye sokan mondjátok, hogy 13 évesen még nem kellene járniuk az embereknek, de ennyi?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 19:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

fél éves kapcsoltomra nem mondanám h fellángolás :)

13/l

2009. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Én is 13 vagyok pl. én még nem voltam szerelmes de ha úgy érzed, hogy az vagy akkor mér ne járhatnátok. Csak

gondold végig mert első alkalom mindenből csak egyszer van az életbe és nem jó ha az ember elbaltázza!!! Szóval azt gondold végig, hogy tényleg szerelmes vagy vagy csak tetszik az illető mert nem mindegy!!! Sok szerencsét a döntéshez!!! :)

2009. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Gondold végig! Nem csak fellángolás?

Bár mondani könnyű :)

Mert nálam is volt ilyen, és nálam szerelem volt.

Másfél évig bele voltam zúgva a fiúba, aztán jött egy másik, szintén reménytelenül. Most újra az első fiúba vagyok szerelmes <3

2009. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szerintem mindegy,ki mit mond,hiszen nem befolyásolhat azt,hogy mikor ismereted meg azt az embert,akibe beleszeretsz.

12évesen beleszerettem egy srácba,de kikosarazott.Majdnem 2év kellett hozzá,hogy túl tegyem magam rajta!

15/L

2009. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igazából csak kíváncsi voltam mit gondoltok, mert ezeknek amiket most írtatok általában az ellentétét lehet olvasni.

Tökéletesen egyetértek a 22:08-assal. És nem vagyok se hülye, se "felelőtlen tizenéves". Egyáltalán nem volt szó szexről. És igazán én nem is vagyok testileg olyan fejlett ,nem mondom, hogy nem, de nem túlságosan. És ebből se lesz semmi, de én szerelmes vagyok. Kb. 2 éve nem megy ki a fejemből az illető. Mondjuk az lehet, hogy fellángolás, de az biztos, hogy az csak akkor derül majd ki igazán, ha összejövünk, azaz soha. 2 évet bírtam ki, úgy hogy csak ábrándozok. És Én már majdnem 14 vok, de ez a kérdés nem feltétlenül rám vonatkozott.

2009. dec. 11. 18:36
 16/16 A kérdező kommentje:

Bocs 22:06. :)

(Pont ez a szitu, annyi különbséggel, hogy én még nem hevertem ki, mondjuk, még nem tudom biztosra, hogy nem lesz semmi, de 99%)

2009. dec. 11. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!