Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy erős, határozott nőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy erős, határozott nőtől félnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Aki mindig irányítani akar, határozott, vezető jellem, erős egyéniség, amit a fejébe vesz, azt megcsinálja, magabiztos, domináns... Ilyen típusú nő riasztó egy férfi számára? nem a beszólogatós, nagyszájú, buta lányokra gondolok

köszi



2014. febr. 22. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Számomra pont hogy vonzó:)
2014. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én eléggé az ellenkezője vagyok, és nemrég megkaptam egy ilyen jellemtől, hogy köszönöm, de nem kér többet belőlem. Szerintem inkább azért lehet taszító egy férfi számára, mert arra vannak nevelve, hogy a férfinak kell a vezető személynek lennie, és erősnek maradnia. :) Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem riaszt, szeretem, ha egy nő tudja, hogy mit akar, de engem irányítgatni ne akarjon.
2014. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem félek az ilyen nőktől, de szeretek én lenni a domináns, nekem ne mondja meg egy nő, hogy hová mehetek, vagy mit csinálhatok, mondjuk ezt én sem mondom el egy nőnek, de sok olyan dolgom van amiről nem akarom, hogy tudjon a kezdeti kapcsolatszakaszban egy lány, magyarázkodni meg hazudozni meg nem szeretek, hogy hol voltam...
2014. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem félek, csak nincs kedvem egy félkegyelművel együtt lenni.

Általában a nők azt hiszik, h akkor lesznek erős egyéniségek meg a többi, ha az átlagnál is hülyébbek, képtelenek beismerni, ha tévednek, belepofáznak mindenbe sokszor úgy, h semmit nem értenek az adott dologhoz meg stb...

Szal kössz, de inkább nem.

2014. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 22. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem határozottan taszít. Miért? Mert "két dudás nem fér meg egy csárdában". Én is ilyen jellem vagyok. (kivéve ismerkedésnél)

Nem azt állítom, hogy nincs létjogosultságuk az ilyen nőknek, de hozzám nem illene egy, mert mindig veszekedés lenne a vége. Egy ilyen nőhöz szerintem gyengébb jellemű férfi illik, aki irányításra szorul. Akad olyan is bőven... sokfélék vagyunk.


23/F

2014. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, ki mihez vonzódik. Sok férfi viszont valóban kasztrálásnak veszi, ha nem ő az atyaúristen a kapcsolatban.
2014. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A férfiak alapjában véve félnek a nőktől, az ilyen típustól még inkább.

Mivel nagyszájúak, de legbelül semmire sem tarják magukat így a szub nőket keresik.

2014. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!