Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki boldog egyedül, szerelem, barátok nélkül ha éveken át tart ez az állapot (mióta megszületett)? 22l

Figyelt kérdés
Életmódon és talán a személyiségem miatt sem tudok normális kapcsolatokat kialakítani. Nem tartom magam szociofóbnak azért. :D
2014. febr. 22. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elfogadom olyannak az életet amilyen, és nem azért sírok meg rinyálok ami nincs, hanem azzal foglalkozom ami van! Ennyi a nyitja.


boldogság témát meg a mostani divat kapta fel, biztos volt régen is de nem volt ennyire szembetűnő. Szerintem egy nagy baromság, amivel befolyásolni lehet az embert és vásárlásra buzdítani!

2014. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam elfogadni, néha sikerül, de évekig nem tudom gond nélkül elfogadni. Nem fenntartható sokáig, nem is egészséges. Nem erre van belőve az emberi lélek, hogy egyedül legyen.
2014. febr. 22. 21:05
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérhetek rólad képet? :)
2014. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sehogy, lehet hogy te vagy túlválogatos.
2014. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sehogy. Hidd el, nem 10 perce próbálkozom vele én sem.



Egyre inkább úgy látom, hogy csomót köthetek ám az odaadásomra, meg az őszinteségemre, meg énnemtudommire, amit a lányok állítólag annyira szeretnek.

21F

2014. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!