Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallott egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott egy nő, akivel életemben egyszer találkoztam, és kb.15 percet beszélgettem úgy 3 évvel ezelőtt. Létezik, hogy tényleg szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok, szeretnék családot, olyan nővel aki szeret. De ez most mégis olyan képtelenség.


Pár éve egy rendezvényen találkoztunk, baráti hangulatban ismerkedtünk, vele is beszélgettem, bár nagyon keveset, nem volt hosszú program. Azóta közös levelezőlistán keresztül sem tudunk meg sok infót egymásról (többiekről), így nem is tud rólam szinte semmit.

Mire véljem ezt, tényleg ilyen sokat jelentenék neki?


Egy barátom szerint ilyen nem létezik, és hogy a csaj biztosan dilis. De az kizárt. Okos, komoly ember volt az összes jelenlévő, ez garantált.


Mi a véleményetek?

Valaki volt már hasonló helyzetben? Akár mint én, de inkább az érdekelne, aki olyat élt át, amit ez a lány. Hogy tudjam, miért is alakul ki ilyesmi.

38F


2014. febr. 23. 01:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
szerintem simán létezhet ilyen!
2014. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Azt szinte kizártnak tartom. hogy terhes lenne és apukát keres. Egyáltalán nem tűnt egy könnyűvérű, felelőtlen nőnek, ahogy emlékszem rá.

Ez a mostani levele sem rámenős, nem akar rám akaszkodni, mint mikor a kétségbeesett kismamák bepróbálkoznak minden szembejövő pasinál.


Azt írta hogy csak közölnie kellett, különben nem tudja lezárni magában. Tudja, hogy nem ismer és talán csak egy hamis fantáziakép vagyok neki, nagyjából amiket ti írtatok, ő maga is leírta, ezért kétlem, hogy dilis lenne. A nőfaló haverom viszont váltig állítja, hogy az, pedig még csak nem is látta.


Nekem ez azért fura, mert nekem alaposan ismernem kell valakit, hogy szerelmes legyek.

A húgom aki első látásra szerelmes lesz. Régen vitatkoztunk ezen sokat. Szerinte én érdekember vagyok és nem is tudok szerelmes lenni, csak inkább szeretni. Szerinte a szerelem első látásra az igazi, őszinte szerelem, mert az eleve elfogadja a másikat és nem szab feltételeket. Ezen sokat vitatkoztunk. De most nem beszélhetek a húgommal, külföldön van.

Titeket kérdezlek!

2014. febr. 23. 13:06
 13/20 A kérdező kommentje:
A stalker az mi?
2014. febr. 23. 13:06
 14/20 anonim ***** válasza:
Zaklató magyarul.
2014. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem, soha sem zaklatott.
2014. febr. 23. 14:29
 16/20 anonim ***** válasza:
Amúgy a húgod véleményében is van valami, de abban is, hogy ismeretlenül vetít ki rád egy eszményképet, és éppen ezért nem önmagadért szeret.
2014. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen zaklat, csak figyeli az adatlapodat, a képeidet... nem is rossz szándékkal, csak muszáj informálódnia. Persze, vannak ebből is durvább fokozatok, én csak arra gondoltam, hogy esetleg innen van képben. :)
2014. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Se adatlapom, se képem nincs a neten. Nem tud rólam sokkal többet, mint amiről akkor beszélgettünk. Közös ismerősünk sincsen.
2014. febr. 23. 23:11
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan nem egyszer, hogy első pillanattól kezdve megvolt a kölcsönös vonzalom és megjegyeztük egymást. Kb fél évente majdnem összejöttünk (közben nem is beszéltünk, de mindkettőnk részéről benne volt a pakliban az első perctől fogva, hogy ebből lehet valami). 1,5 év után összejöttünk, igaz csak 2 hónapra. Ha bejön neked beszélgessetek, de ha elrémiszt a dolog, akkor hagyjad. L
2014. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A vonzalomhoz nem kell idő, hogy kialakuljon, de az sem szerelem.
2014. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!