Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítja sok fiú internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja sok fiú interneten keresztül, hogy neki nem jönnek be a tucat lányok, miközben a valóságban nem így van?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 18:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Tényleg tudd már jobban hogy mi tetszik nekem, meg mi nem... :D Talán ha nem a szolizott, izomtrikós pasikról beszélnél, akkor lenne értelme folytatni a csevegést, de addig feleslegesnek érzem...

26/F

2014. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Tök átlagos, normális srácokról beszélek. Ők csinálják ezt, engem nem érdekelnek a macsó pasik, rosszul vagyok tőlük. Nekem a szerényebb srácok tetszenek, akik közvetlenek, értelmesek, tehát akik nem agyilag zoknik. Én megvagyok elégedve magammal. Rajtam semmi mű nincs, természetes kinézetű, és viselkedésű lány vagyok. Közvetlen vagyok, de nem nagyszájú.
2014. febr. 23. 19:09
 13/35 ASOT ***** válasza:

és hány éves vagy?

ezek szerint nem volt még egy kapcsolatod sem?

vagy elhagytak egy általad tucatnak vélt lányért?

2014. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Amúgy az is "érdekes", hogy neten keresztül a lányok többsége is marha toleránsnak mutatja magát, meg szépen előadja, hogy beéri egy átlagos sráccal, a gyakorlatban meg ennek az ellenkezőjét mutatják. Még azok is, akik értelmesnek, normálisnak tűnnek. Ha értelmesen, udvariasan beszélünk velük, és úgy próbáljuk elhívni őket valahová, akkor is csak hárítanak, és esélyt se adnak a másik megismerésére (tisztelet az igen csekély számú kivételnek). Oké, elhiszem, hogy nem vagyok jó pasi, meg minden, és engem ezért koptatnak le, de kismillió olyan srác van, aki jobb/több nálam, de nekik se jön össze semmi. A másik dolog meg az, hogy az ilyen lányok többsége is rendszeresen nyafog, hogy jaj, nem kellenek senkinek, mégis mindenkit elutasítanak, aki nem üti meg a meglehetősen magas mércét. Mert ugye bizonyítani is kellene, hogy esélyt adnak ők "átlagos" srácoknak is, csak éppen lebuknak, mert mindig kihúzzák magukat ez alól.
2014. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

most leszek 20

Nem hagytak el ilyenért, csak egyszerűen pont az ilyen lányok miatt nem találok magamnak srácot. Elég, hogy megjelenjen egy, és már megy a nyálcsorgatás... nem féltékenységnek nevezném ezt, inkább elkeseredettségnek, és dühnek.

2014. febr. 23. 19:16
 16/35 anonim ***** válasza:

Miért állítja sok lány interneten keresztül, hogy neki nem a külső a fontos, miközben a valóságban nem így van?

Én pl. szívesen ismerkednék veled, ha tényleg nem tucatlány vagy, de miután képet küldtem, nem írnál vissza többet. Erről ennyit.

2014. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 ASOT ***** válasza:
Na és még is hol keresed az ilyet? Vagy várod a sültgalambot?
2014. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
S ugyanazt látod a valóságban nyálcsorgatni, aki itt az ellenkezőjét írta?
2014. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
29%

Mert hazudnak, plusz ők sem nagyon tudják, mit akarnak. A férfiak sokkal külsőorientáltabbak, mint a nők, néhány kivételtől eltekintve. A férfiak inkább abba szeretnek bele, amit látnak. Tehát a szexi, gyönyörű cicababák mindig is előnyben lesznek.

Régen, sovány, szolidan öltöző, csendes, komoly lány voltam és nem kellettem a kutyának sem. Később kicsit formásodtam, felvettem egy miniszoknyát, kisminkeltem magam a bulikban és mindjárt én lettem az egyik legnépszerűbb lány a környéken és a legtöbben komoly kapcsolatot akartak velem. Szóval ennyit az "én a természetes lányokat szeretem", "nekem nem számít a külső" típusú dumákról.

2014. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
29%

"A férfiak sokkal külsőorientáltabbak, mint a nők, néhány kivételtől eltekintve."

Ez nem a humor rovat :D

2014. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!