Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítja sok fiú internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja sok fiú interneten keresztül, hogy neki nem jönnek be a tucat lányok, miközben a valóságban nem így van?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 18:54
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Mégis hol keressem? Munkahelyen, suli, ismerősök által..


19-es: én is ezt vettem észre.

2014. febr. 23. 19:28
 22/35 anonim ***** válasza:

én is 19 vagyok

Nem jönnek be azok amiket itt felsoroltál... max a nagy duda lenne ok:D Egyrészt oda menni se mérnék hozzájuk mert süt róluk a túlzott önbizalom, hogy finoman mondjam.:P

Legyen normális, ne festett, - számomra - szép. Kívül belül. Ehhez nem kell plázak_urvának lenni. Sőt, kizáró ok:D Lehet sokan vannak akiknek bejönnek a testük miatt, de hogy nem az eszük miatt az is biztos.:P Komoly kapcsolatot semmiképp nem tudnék velük elképzelni, én pedig azt vallom, csak komoly kapcsolatoknak van értelme, szóval... :D

2014. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

A 19-es válaszolót nagyon régen dugták már meg az is biztos :)

A férfigyűlölet árad a válaszából..

2014. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

19. vagyok, még annyi, hogy már azt hiszem leírtam valamelyik hasonló kérdésben: elég sok férfit ismerek, akik ultimátumot adtak az amúgy csinos, szép feleségüknek, élettársuknak, hogy ha még egy, vagy két kilót is mernek hízni, akkor elhagyják őket. De egyetlen nőről sem tudok (én legalábbis), aki azért adta volna be a válópert, mert a férje kicsit már kopaszodik, vagy kezd pocakot ereszteni.

Szóval írhatnak itt akármit, nem kell elhinni!


Azért elkeseredni sem kell, mert attól, hogy a férfiak nagy része ilyen, még igenis vannak olyanok, akik tényleg az alapján választanak párt, hogy igazi társuk legyen az életben, nem pedig a mellméret, a babaarc, vagy néhány plusz, vagy mínusz kiló alapján.

Ez is tapasztalat. Csak sajnos ők vannak kevesebben.

2014. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
23-as, ne erőlködj. :)
2014. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
#19: Ja, persze, mert te is valószínűleg elzárkóztál a fiúk elől, "túlzásba vitted" a komolyságot, így kevésbé vettek észre, aki meg esetleg próbálkozott volna, azt talán elzavartad a p*csába, vagy csak nem törődtél vele. Az pedig hülyeség, hogy ha formásodsz és másképp öltözöl, akkor nem lehetsz természetes, ez így ordas nagy csúsztatás. Amúgy meg a lányokat se kell félteni, nem egy olyan ismerősöm van, akinek szinte minden lány megáll, és nem nagyon kell őket kéretni egy numerára, tehát ennyit a nők egy jelentős részének a viselkedéséről. És nehogy megpróbáld bemesélni, hogy a férfiak a farkukkal gondolkodnak, miközben a nők meg abszolút nem nézik a külsőt. Elég sok lánnyal próbáltam ismerkedni, még a komolyan önbizalomhiányosoknak is adtam volna esélyt, meg úgy gondoltam, hogy ők bizonyos szempontból nyitottabbak, érzelmesebbek lesznek, de egy frászt, és nem is bunkón közeledtem hozzájuk, mégis mindegyik elhajtott, pedig nem vagyok istentelenül ronda, de már a selejtezőben kiestem.
2014. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
#24 És azok a nők hol vannak, akik nem jóképűség, magasság, anyagiak alapján választanak párt? Mert ilyennel még nem találkoztam.
2014. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

mondom én!

19-es válaszoló most nagyon kis szemtelen, és férfiutáló, de ahogy kiveszem a szavaiból ma este még kufircolunk egyet.

És utána sokkal kedvesebben fog itt válaszolni meglátjátok :)

2014. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
#24: Nahát, én egyetlen ilyen férfit sem ismerek a környezetemben, bár biztosan vannak ilyenek, mint ahogyan kihasználós, ostoba nőszemélyek is. Amúgy meg sok lány pont hogy lesz*rja a hozzá normálisan közeledő, de külsőleg nem 10/10-es srácot. Másrészt pl. a csendes lányok is irtó felszínesek tudnak lenni, a kettő nem zárja ki egymást, és persze ők elvárják, hogy a szőke herceg rájuk bukkanjon, és elfogadja őket olyannak, amilyenek, de a csendes srácoknak meg ugyanők sokszor nem adnak esélyt, mert "unalmasak" stb. Az hazugság, hogy csak a férfiak felszínesek, a nők meg nem, mert mindkét nemnél vannak ilyenek. Ha nem így lenne, nem taposták volna ezerszer a szívemet a sárba, nem bántottak volna meg az érzéseimben, nem éreztem volna magam annyiszor a teljes kétségbeesés és reménytelenség szélén.
2014. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
27-es, a nők között sok van, aki az anyagiak, a külső, a magasság, stb. alapján választanak párt, de még többen, akik az alapján, hogy mekkora szövege van a pasinak.
2014. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!