Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit látunk angyalnak?

Figyelt kérdés
Szeretek egy srácot, és úgy látom őt mint egy angyalt, ez mit jelent? Mást is szerettem már, de őket nem láttam annak, sem különlegesnek. miért?
2014. febr. 24. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
számíthatsz rá, a barátod, elsírod neki a bánatod, vonzódsz hozzá, vágysz a társaságára, kihúz a szarból, megvigasztal
2014. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Angyalnak,angyalt lehet látni.
2014. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Angyalnak azt látod aki szavak nélkül is tudja mire gondolsz és mindig melletted van amikor szükséged van rá.
2014. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És másokat is fogok annak látni, vagy akkor vele mi lesz?
2014. febr. 24. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Sátán is angyal volt...
2014. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki akkor is megóv, csodál, szeret téged, amikor nem is számítasz rá. Nem feltétlen közvetlen úton teszi ezt. Nem mindig veszed észre a másik ember részéről ezt :) Csak idővel.

Én ilyen férfi vagyok.

2014. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még soha senkit nem láttam angyalnak. Nem is fogok, úgyhogy a válaszról fogalmam sincs. Mondjuk szerintem angyalok nincsenek is...
2014. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!