Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek betegek?

Figyelt kérdés

Szóval azt hiszem,hogy,aki meleg az beteg.Mármint nem genetikailag(bár azt is lehetne kutatni),d lelkileg biztos.Azt hiszem oka van annak,ha valaki meleg é,hogy az nem természetes,hogy nem vonzódik a másik nemhez.

Szerintetek?



2014. febr. 26. 12:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
6%

Pont genetikailag deformáltak.


[link]

2014. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
38%
Pedig ez igenis genetikai elváltozás, amiről az egyén nem tehet.
2014. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Pj0tr ***** válasza:
52%

Én a pont lesz@rom kategóriába tartozok, de azt azért gondoljátok már végig, hogy ha genetikai lenne, akkor már rég kihalt volna. Kb az első egyednél :)

Főleg úgy, hogy régen azért nem voltak ennyire elutasítóak az emberek, így nem volt az, hogy a társadalmi nyomás miatt volt egy családja, de amúgy a saját neméhez tartozókat döngette. És nem csak emberekről van szó.

2014. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
Én pedig úgy tudom, hogy többféle van. Az egyik az, amiről te is beszélsz és ők valóban genetikailag betegek. A másik viszont az, ahol valami külső hatás következtében lesznek melegek (például az ellenkező nem által elkövetett nemi erőszak). Tény, hogy aki genetikailag nem biszexuális legalább, abból nem lesz külső hatásra meleg. Legalábbis szerintem...
2014. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
51%
homokos állatok is vannak, ennek előnye van a faj számára.
2014. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%

"Főleg úgy, hogy régen azért nem voltak ennyire elutasítóak az emberek, így nem volt az, hogy a társadalmi nyomás miatt volt egy családja"


börtön járt ért vagy halál. ennyit az elfogadásról és a nulla ismereteidről!

2014. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
59%

# 3:

Az ókorban valóban sok volt a meleg és biszexuális ember. Viszont a középkorban (részben a kereszténység hatására) elkezdték az ilyen embereket üldözni és bizony nagy volt a nyomás. A mai világ a középkori sötétséghez képest maga a megtestesült liberális álom!

2014. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Szerintem nem megbélyegezni és üldözni kéne őket,de nem is hagyni abban a tudatban,hogy ez így ól van.
2014. febr. 26. 13:15
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
szerintem meg mindenki szabadon eldöntheti hogy kit akar szeretni...senkinek semmi köze hozzá..
2014. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%

# 8:

Szerintem meg nem kéne vonulgatniuk az utcán és akkor a normális melegeket sem hoznák kellemetlen helyzetbe. Én beszéltem már ezen az oldalon meleg sráccal és nagyon intelligens és normális volt. Ő maga is elmondta nekem, hogy nem szereti, hogy egyesek vonulgatnak és hogy a tüntetők elsősorban homárok és csak másodsorban Józsik és Bélák, míg a normális melegeknél pont fordítva van...

2014. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!