Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek betegek?

Figyelt kérdés

Szóval azt hiszem,hogy,aki meleg az beteg.Mármint nem genetikailag(bár azt is lehetne kutatni),d lelkileg biztos.Azt hiszem oka van annak,ha valaki meleg é,hogy az nem természetes,hogy nem vonzódik a másik nemhez.

Szerintetek?



2014. febr. 26. 12:46
1 2 3 4
 21/31 Pj0tr ***** válasza:

#6: Nem hallottál még a középkor előtti időkről? És még én vagyok a műveletlen paraszt, mi? A sötét középkorban (amit nem véletlenül neveztek sötétnek) minden eretnekség volt kb. Legalábbis hivatalosan. Vagy akkor a tudomány és a tudásvágy egy genetikai hiba, hiszen már a középkorban is üldözték?

Szóval akkor ennyit a te nulla ismereteidről.

Nem tudom eldönteni, hogy most egy agyatlan troll vagy, netán csak simán nincs agyad, hogy felfogd amit írtam az eredeti válaszomban. (Látod, személyeskedni nem csak te tudsz.)

2014. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

#17-es vagyok, #18-19-nek üzenem.


Azt, hogy egy kutya ösztönös reakcióját hoztad fel ez már ... na mindegy.


Én nem magyarázkodom, elmondtam fent a véleményem. A pedofilia egy vonzalom? És nem bűn, csak ha elkövetik. Persze hogy akkor bűn, ha elkövetik, fejbe pár embert már én is kinyírtam , amikor felnyomták az agyvizem :) Mégsem vagyok gyilkos, és a MORÁL és az ERKÖLCS végett soha nem tenném, hogy DÜHBŐL ölljek.


Egyébként a kutya nem volt megnevelve, (NEM VERÉSSEL, szóval is lehet nevelni).


A rákos példád nem volt telljesen helytálló.


a -FÓB jelző azt jelenti (latin fobia),hogy valamitől félek. Arachnofobia, Claustrofobia, stb. Nem tudom, hogy ki találta ki azt a szót, hogy homofobia, de az nem egy fóbia. Mert XY nem fél a melegektől, hanem taszítja a jelenlétük, létezésük. Ott nem a félelem van a háttérben, hanem a gyűlölet. (( magánvélemény: azt elismerem, hogy EGYES melegek még az én szememben is néha kiérdemlik az utálatot, de az már VISELKEDÉS és MAGATARTÁS kérdése ))


Ha olyan melegeket látnál, akik kulturáltan viselkednének, el tudnád fogadni őket? Akik (bár nem mindegyik meleg) nem női ruhában mászkálnának direkt olyan helyeken? Nem egy szál tangában ráznák magukat?


Sokszor a meleg társadalomról egy téves kép jön le.


Na most ha a genetikával szeretnél érvelni a továbbiakban, akkor ezt előre kivédem. Lehet, hogy megtalálják azt a gént majd egyszer, ami ezt eredményezi. Előfordulhat. Nem tudom. De ettől ez még nem betegség. Ez egy változat, márpedig a természetben X éve ott van. És lesz is. Ó és nem örökölhető, mert meleg embereknél semmivel nem nagyobb a valószínűsége, hogy meleg utódot nemzenek mint hetero társaiknál.


Egyébként a szemszín is génkérdés. Sokkal több barnaszemű van mint kékszemű. DE attól , mert megtalálják a kék szemszínért felelős gént, még nem betegség, merthogy éppen nem barna... Csúnyán pofára estem? Nem személyeskedés barátom, de a kulturált viselkedéstől és az emberiességtől eltévelyedtél kissé...


Az az ember ír ilyeneket, akit FELBOSSZANT egy hozzászólás, és nem tud hogy visszavágni ---> erre vannak a saját érveink, hogy megértessük a másikkal a saját nézőpontunkat ---> Mivel neked nem voltak (illetve csak halvány árnyékai egy igazi indoknak), éppen ezért a beszélgetés végére (gondolom ahogy írtad, fel ment benned a pumpa) jöttél a tetőpontra, és odabiggyesztetted nekem azt a sort :) De megnyugtatlak, örömet okoztál vele.


Egyébként a melegség betegség? Én örülök, hogy meleg vagyok, tudod? Hordhatom a párom ruháit, nem kell könyörögnöm a szexért, nem kell aggódjak, hogy bárki terhes lesz. Normális ember vagyok felelős gondolkodásmóddal, és rászólok azokra a türelmetlen (és tájékozatlan) emberekre, akik egy három-négy éves gyereket vernek. Vagy éppen állatot. Nekik sincsenek érveik, hogy elmagyarázzák a gyereknek, vagy megtanítsák az állatot. Inkább megverik. Azt könnyebb valóban...

2014. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
8%

"Azt, hogy egy kutya ösztönös reakcióját hoztad fel ez már ... na mindegy."



Nem mindegy, talán fáj kimondani, h "bocs, igazad van??"

2014. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nem, csak a példa nem állta meg a helyét.


A kutyánál az egy ösztönös reakció, ámha az eb meg van nevelve, akkor nincs ilyen. Ő nem az emberekhez vonzódik, hanem "hajtja a vére". Egyébként biztosítani kell neki a szükségletet, sétáltatni, pároztatni nősténnyel. A kutyának nincs erkölcse, hogy felmérje mit tesz, egy embernek van. A "pedofilos" szakaszban kifejtettem mi a különbség a kölcsönös megegyezés, és az erőszak közt. Az erőszakot tudattal követik el, a fajtalankodásokat is. A kutyának nincs ilyenfajta tudata, nem tudja felmérni a következményeket. Mindegy, ha tényleg jó témaindító érveket hozol fel, szívesen beszélek, még az is elképzelhető , hogy sok esetben igazat adok. A kutyás példában most még nem.

2014. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
8%

Ez hülye ez a gyerek.

Én arról beszélek, h a kutya a saját anyjára mászik rá.

De egyébként is buzulni az nem gáz, de rámászni egy emberre az nevelés kérdése.

Ezt a kétségbeesett langyi választ:)

2014. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

... -.-


Mondjuk én nem minősítettelek a kérdésben, egyébként a kutyás példa után akart jönni valami jelző (nem is egy), de látom az udvarias fogalmazást félretehetem...


Szóval azt nem vettem, hogy a kutya a saját anyjára mászik rá, mást nem mondhatok, erre is ott van a válasz a fenti szösszeneteimben. Egyébként pont arról írtam, mi a különbség a rámászik és a kölcsönösség között (legalább vagy 4-szer), de ha nem csak minden harmadik szót olvasnál el, akkor lehet, többre jutottál volna :)


Győzködni nem foglak, mert nem az a fajta véleményalkotó vagy aki formálható... (igen és ez még mindig szépen fogalmaztam.)...


Másrészt nem azért írták ki a kérdést, hogy mi vitatkozzunk, majd a kíváncsiak idejönnek, és megnézik a sok álláspontot, aztán választanak ennyi.


Ha kommunikálni akarsz, ott a privát opció, küldj levelet. .................. Mondjuk ne, inkább mégse küldj. Ne inkább ne küldj :D :D

2014. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Látom azért szépen leragadtál a kérdésnél, vajon miért? :D :D
2014. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

1974 óta nem számít betegségnek.


Tudod,sok olyan dolog van,amit korábban hittek vmivel kapcsolatban,aztán tanulmányozták és rájöttek a valóságra.


Sok olyan dolog van,ami ritkább,mint egy másik tulajdonság még sem beteges,csak más.


Az a beteges amikor valaki meleg létére összeházasodik egy oylan személlyel,akihez nem vonzódik társadalmi nyomásra.

Elk-rja a saját- és "társa" életét.Illetve ha születnek gyerekeik ők megérzik,hogy a szülők között nincs intimitás.Ez egy beteges állapot.


A heteróknak heterókkal,a melgeknek melegekkel kell együtt lenniük kapcsolatban,ez a normális.


Ez olyan mintha minden nap enned kellene egy olyan ételt amit szeretsz mert nem akarod megsérteni azt aki főzte,de ha így éled le az életedet,akkor az nagyon egészségtelen.

2014. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Az mindegy,hogy mennyire genetikai eredetű,találtak egy olyan génszakaszt,ami hasonlóságot mutat a meleg egyedek között.

De nagy jelentőséget tulajdonítanak a méhben,a terhesség alatt bekövetkező folyamatoknak is.


Gyakorlatilag a természet célja ezzel a túlszaporodás megakadályozása.

A melegek ugyanolyan tagjai a társadalomnak,ugyanúgy vannak köztök tehetséges emberek,ugyanúgy adóznak,munkát végeznek,sőt nagyobb eséllyel nem lesz családjuk,jobban a munkára összpontosítanak.

Baj esetén pedig gondozhatják heteró rokonaik gyerekeit,vagy azon emberek utódjait,akik bár szaporodóképesek,de utódgondozásra alkalmatlanok.

2014. márc. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Egy lapon emlegetni a pedofilokat és a melegeket? Grat. Nagyon értelmesek lehettek :D
2014. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!