Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek betegek?

Figyelt kérdés

Szóval azt hiszem,hogy,aki meleg az beteg.Mármint nem genetikailag(bár azt is lehetne kutatni),d lelkileg biztos.Azt hiszem oka van annak,ha valaki meleg é,hogy az nem természetes,hogy nem vonzódik a másik nemhez.

Szerintetek?



2014. febr. 26. 12:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%
perszehogy beteg vagyok. ha nem akarok dolgozni menni, elmegyek az orvoshoz, hogy írjon ki egy hétre, ha megkérdi, mi a panaszom, csak annyit mondok, meleg vagyok, és már ki is ír.
2014. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
5%

# 11:

Mentális zavarokra nem fogsz kapni semmilyen táppénzt. Tudom, hogy szarkazmus volt a hozzászólásod, de nem jó vicc.

2014. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
20%
Annyira betegek mint a pedofilok, a gerontofilok, zoofilok, családi szexet kedvelők meg a többi félkegyelmű.
2014. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
vagy aki orális szexet szereti, a kutyapózt, vagy a házasságon kívüli szexet.
2014. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Az nem olyan te kis langyi!

Más a szokás meg más az orientáció!!!

2014. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
szokás? :D ugye csak viccelsz. én két cukorral kérem, szóval mostantól te is :D
2014. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

A "melegség" nem betegség. Az összes állatfajnál előfordul, egyelőre 3200 körüli fajszámnál bizonyított. :)

Egyébként érdekes, hogy a homofóbia csak az embereknél fordul elő, persze nem mindenkinél. Most nem megyek abba bele, hogy melyik meleg hogy viselkedik (talán részben is is táplálhatja a homofóbiát), az már magatartás és vagy intelligencia kérdése.


Előnye, vagy inkább oka biztos van, Isten nem gyárt selejtet. Viszont nagyon kevés "tiszta" meleg van, olvassátok el a Kinsey-skálát:


A Kinsey-skála Alfred Kinsey nevéhez fűződik, aki úgy vélte, hogy az emberek nem oszthatók be a hagyományos módszerek szerint hetero-, bi-, illetve homoszexuálisnak. Ezért a probléma megoldására létrehozott egy nullától hatig tartó skálát, amiben a 0 jelenti a teljesen heteroszexuális embert, a 6-os pedig a teljesen homoszexuálist. Kinsey szerint a legtöbb ember valahol a kettő között található. Az aszexuális embereket Kinsey X-szel jelölte.


Kinsey olyan kutatási eredményre jutott, hogy a korábbi felfogáshoz képest az emberek világa alapvetően nem heteroszexuális, ahol csak elvétve fordulnak elő homoszexuális emberek. A férfiakon végzett kutatásai alapján 37%-uk élt már át olyan orgazmust, melyhez homoszexuális kapcsolat segítette, 8%-uk több, mint három éven át folytatott homoszexuális életet, és 4%-uk kizárólag homoszexuális kapcsolatokban vett részt. Kutatásai azt az eredményt mutatták, hogy ezen kívül létezik 13%, akik erős homoszexuális érdeklődésűek, de sosem volt ilyen jellegű kapcsolatuk.


Az hogy két nő szereti egymást és ez kifejezik egymás közt testileg is, nem bűn, mert KÖLCSÖNÖS MEGEGYEZÉSEN alapul.


Abban viszont teljesen egyetértek, hogy a PEDOFILOK, A NECROFILOK, ÉS AZ ÁLLATB..SZÓK esete teljesen más, az nem genetika vagy szexuális orientáció kérdése, hanem BŰN. Mert tönkreteszik egy gyerek /állat életet, vagy éppen hullát gyaláznak. Ha elcsípik őket, a börtönben nyilván kellemes bánásmódban részesülnek majd...



Gondolkodjatok el ezen...

2014. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Te meg azon gondolkozz el, h a kutyám is megugrotta a saját anyját.

Akkor most te is lefekszel a saját anyáddal?

Másrészt attól nem lesz valaki homofób, h betegnek tartja őket.

A rákosokat is betegnek tartom, akkor most rákfób vagyok?

2014. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Jah és 66% még annyit, mert nem is olvastam végig a lötyögésed az előbb, h se a pedofilia se a többi nem bűn, mert csak vonzalom.

Ha meg is teszi csak akkor bűn.

Szal hiába is magyarázkodsz csúnyán pofára estél....

2014. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

# 17:

Én konkrétan megcsináltam múltkor ezt a tesztet. 1-es kategóriába sorolt, amin kicsit ugyan meglepődtem, de ez van. Másnak sem ártana kitölteni...

2014. febr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!