Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS!? :O Már 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGYON FONTOS!? :O Már 4 hónapja nem jön meg a menszeszem. Eddig mindig úgy volt h 2 hónaponta jött meg (pontosan jött meg mindig, és egy hétig tartott). De most meg már 4 hónapja nem jött meg, terhes nem lehetek, mert még szűz vagyok.

Figyelt kérdés
Viszont nemrég fogytam 6kilót és anya szerint az lehet a baj, h emiatt felborultez ez az egész. Szerintetek is ettől lehet vagy vmi más bajom van vagy ez mással is van így és lassan majd be kell állnia? Jah és am 15 éves vagyok és egy éve van meg a menstruásióm.
2009. dec. 12. 00:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék nőgyógyászhoz
2009. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen??De én úgy félek a nőgyógyásztól,ott mit csinálhatnak velem??Ha még várok egy kicsit szerintetek baj lenne??
2009. dec. 12. 00:34
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem is kimaradt 16 éves koromban kétszer is egy pár hónapra. Fogytam 7 kg-t, akkor történt. A nőgyógyász adott egy doboz hormont, (persze megvizsgált hozzá, de minek?), az meghozott egy csekélyke vérzést, aztán megint kimaradt. Néhány hónap múlva rendeződött a dolog. Akkor már nem fogytam, csak tartottam a súlyomat.

Ma van 4 gyerekem. Nem lehet ez olyan nagy gond, de jobb ha elmész nődokihoz.

2009. dec. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Megvizsgál és felír egy gyógyszert, ennyi. A vizsgálat kicsit kellemetlen, de nem vészes. Mindenképp menj el. Illetve szerintem szedj vasat is, mert nekem komoly vashiány miatt volt, hogy kimaradt.
2009. dec. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha valami hormonális problémád van, azt jobb minél előbb kezelni. Van gyermeknőgyógyászat is, menj el édesanyáddal. Kíméletesen megvizsgálnak, ha szűz vagy, akkor végbélen keresztül. Nem fáj, csak kicsit kellemetlen. Megnéznek ultrahanggal, elküldenek vérvételre. A kéthónapos ciklus nagyon hosszú, még akkor is, ha csak egy éve menstruálsz, és nem állt be a ciklusod. Én sajnos 18 éves koromig vártam, utána elég hosszadalmas kezelésben volt részem.
2009. dec. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Minden normális nő fél évente jár nőgyógyászhoz ellenőrzésre. Valószínűleg egyébként az egyik petefészked nem működik. Nem volt neked eddig gyanús, hogy 2 havonta jön meg?
2009. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ha a szervezet nem lenne képes kihordani egy magzatot, akkor nem is kísérli meg.. -> nem fogsz menstruálni

szted miért van hogy a kövér lányok sokkal előbb kezdenek el menstruálni?

am miért fogytál 6 kilót? ez is kérdés?

2009. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11éves még nem voltam amikor megjött, nögyógyász.
2009. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
azért fogytam,mivel most kezdetem a középsulit(minden új:közösség tanárok megminden) és stresszeltem magam:pedi nem kellet volna h fogyjak így most 178 cm és 51 kiló vagyok...
2009. dec. 12. 11:48
 10/17 A kérdező kommentje:
lehet h nem lehet gyerekem(majd)??:O:O
2009. dec. 12. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!