Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS!? :O Már 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGYON FONTOS!? :O Már 4 hónapja nem jön meg a menszeszem. Eddig mindig úgy volt h 2 hónaponta jött meg (pontosan jött meg mindig, és egy hétig tartott). De most meg már 4 hónapja nem jött meg, terhes nem lehetek, mert még szűz vagyok.

Figyelt kérdés
Viszont nemrég fogytam 6kilót és anya szerint az lehet a baj, h emiatt felborultez ez az egész. Szerintetek is ettől lehet vagy vmi más bajom van vagy ez mással is van így és lassan majd be kell állnia? Jah és am 15 éves vagyok és egy éve van meg a menstruásióm.
2009. dec. 12. 00:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen .

16 vagyok és nem rég kimaradt 3 hónapra.

Elmentem nődokihoz , azt mondta hormon zavar , elküldött vérvételre , kaptam gyógyszert , rendbe jött.

2009. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat nektek!!!...még írjatok légyszi:)
2009. dec. 12. 14:49
 13/17 anonim ***** válasza:
Mit írjon bárki is? Irány nőgyógyász! Milliárd nő jár rendszeresen nőgyógyászhoz.
2009. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
jó igazad van,de én arra értettem h írjanak még h ha esetleg vkinek van más ötlete a nőgyógyászon kívül,vagy mással is történt vagy van ilyen....
2009. dec. 15. 17:17
 15/17 anonim ***** válasza:

Menj el boszorkányhoz, vagy javasasszonyhoz, ne törődj a dologgal, stb... igen, sok más megoldás is van, csak nincs értelme.

És igen, ismerek pár lányt, akivel megesik ilyen, nekik az egyik petefészkük nem működött rendesen.

2009. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
és ezek a lányok miután elmentek nőgyógyászhoz,utána mi lett velük??szóval úgy értem h az már nekik soha nem fog működni,vagy lehet ezzel tenni vmit??
2009. dec. 16. 14:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért érdemes dokival megnézetni mert nekem is volt ilyen és ha sokáig nem jön meg az csontritkuláshoz vezet!
2011. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!