Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig magányos közel huszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig magányos közel huszon és huszonéves csókszűz lányok, éreztek így? Benne lennétek?

Figyelt kérdés

Soha sem volt kapcsolatom, évek óta nem is látszik változni a dolog, de nagyon szeretnék közelebb kerülni az ellenkező nemhez, azonban képtelen vagyok ismerkedni, örökké magányos vagyok. Nagyon szeretnék csókolózni, már ez is sokat jelentene nekem.

Van-e ezen az oldalon olyan budapesti lány aki vágyik egy barát, vagy csók után, de úgy érzi sohasem kaphatja meg, de kész lenne találkozni egy szimpatikus férfival akivel átélheti élete első csókját? Olyan van aki huszonévesen szűz és még nem volt barátja, de közülük van-e olyan is, aki már eljutott arra a szintre mint én? Hogy is fogalmazzak, annyira nincs a láthatáron semmi, hogy képes volnék egy közel idegen, gyakorin megismert lányt is megcsókolni ha mindketten szeretnénk, mert Ő hasonlóan érez mint én. Nem kell ide kapcsolat, azt egyikőnk sem tud kialakítani. Tök "vicces" 15 évesek első csók élményes kommentjeit olvasni, sokan meg itt vagyunk huszonévesen és semmi.


2014. márc. 1. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lányok, pls ne..
2014. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj ebben. Nem valószínű, hogy lesz rá jelentkező. Bele kell törődni, hogy vannak olyan férfiak, akik senkinek sem fognak kelleni. Én olyan alacsony, dagadt és ocsmány vagyok, hogy soha sem lesz olyan lány, akinek lenne gusztusa megcsókolni.
2014. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Csókszűz? Ezt így még nem hallottam :D
2014. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
biztos valami vv-s fogalom -.- xD
2014. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
VV-t, sőt tv-t sem nézek. Keressetek rá, létező szó, még ha nem is sűrűn használatos. Na de ne térjünk el a kérdéstől.
2014. márc. 1. 12:41
 6/12 anonim ***** válasza:
mesélnél egy kicsit többet magadról? /csak akkor válaszolj, ha nincs higiéniai probléma veled, és semmilyen aberrációd nincs/
2014. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem fog találni.
2014. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 - Mire vagy kíváncsi rólam?

Higiéniában addig felfejlődöm, úgy érzem nem kell túlságosan sokat. Minden nap fürdök, rendszeresen tisztálkodok, nem mondták, hogy büdös lennék, én sem érzem magamon.

Van egy valami, de nem tudom abberációnak neveznéd-e vagy sem, privátban kérdezhetsz erről és még ami érdekel.

2014. márc. 5. 14:39
 9/12 anonim ***** válasza:
merrefelé laksz egyébként?
2014. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kecskemét környékén. Budapesten járok majd nemsokára, ezért keresek arrafelé ilyen lányt. Nagyobb eséllyel találok mint a környékemen, lévén nem sok környékbeli van az oldalon.
2014. márc. 6. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!