Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig magányos közel huszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig magányos közel huszon és huszonéves csókszűz lányok, éreztek így? Benne lennétek?

Figyelt kérdés

Soha sem volt kapcsolatom, évek óta nem is látszik változni a dolog, de nagyon szeretnék közelebb kerülni az ellenkező nemhez, azonban képtelen vagyok ismerkedni, örökké magányos vagyok. Nagyon szeretnék csókolózni, már ez is sokat jelentene nekem.

Van-e ezen az oldalon olyan budapesti lány aki vágyik egy barát, vagy csók után, de úgy érzi sohasem kaphatja meg, de kész lenne találkozni egy szimpatikus férfival akivel átélheti élete első csókját? Olyan van aki huszonévesen szűz és még nem volt barátja, de közülük van-e olyan is, aki már eljutott arra a szintre mint én? Hogy is fogalmazzak, annyira nincs a láthatáron semmi, hogy képes volnék egy közel idegen, gyakorin megismert lányt is megcsókolni ha mindketten szeretnénk, mert Ő hasonlóan érez mint én. Nem kell ide kapcsolat, azt egyikőnk sem tud kialakítani. Tök "vicces" 15 évesek első csók élményes kommentjeit olvasni, sokan meg itt vagyunk huszonévesen és semmi.


2014. márc. 1. 10:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nincsenek huszonéves szüz lányok

De szerintem nem csak dugtak, csókolóztak is már mind...

2014. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van remény!Utolsónak ne higyj!A barátnőm ugyan már nem csókszűz,de már az is megvolt neki,viszont 22éves koráig nem volt neki semmi intim érintkezése!Sok sikert, hogy találj egy ilyen lányt!
2014. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!