Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges hogy eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges hogy eddig még semmi sem volt?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, és már csak nevetni tudok a helyzetemen. egész eddigi életemben még egy lány se mutatta felém a vonzalom legkisebb jelét sem, holott nagyon sok ismerősöm van, több baráti társaságban is mozgok. Tudom, tudom, a legtöbben biztos azt mondanák hogy "még nem jött el az igazi" de most nem komoly szerelemről van szó, csak szimpla tetszésről, bejövésről, hogy vajon miért nem tud rám egy lány úgy tekinteni ahogy? A legtöbb fiúmak mind van gyerekkori kalandja lányokkal, nálam viszont ez úgy ahogy van kimaradt.. hogy miért? Ez a kérdés. a külsőm átlagos, kb. olyan mint az összes velem egyidős srácnak akiknek van barátnőjük. A személyiségemmel sincs gond, barátaim szerint kedves, humoros ember vagyok. Mi lehet az ami hiányzik belőlem?? Komoly válaszokat várok.. és még egyszer hangsúlyozom, a kérdésemben nem a hosszútávú kapcsolatra törekvés a lényeg, hanem a tetszés.. mert nyilván ha tetszés lenne, csak akkor van esély kapcsolatra.
2014. márc. 1. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

én 20 évesen vagyok ugyanígy... nem mint ha ettől neked jobb lenne :D

de szeirntem ne add fel azért

2014. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na akkor én emelek még 2-vel :D 22 évesen én is így vagyok kb.
2014. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na rendben, ki ad többet? :D a legmagasabb licit eddig 22 xd
2014. márc. 1. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:

1. több a fiatal férfi mint a nő

2. a nőkre naponta 20an vadásznak, neked ezzel kel lfelvenn ia versenyt

3. a nőknek egáyltlaán nem jön be ha kedves vagy. persze ne rúgd fejbe köszönés helyett, de nem anyámnyila, önfeláldozó alakok jönnek b enekik, hanem az elérhetetlen rossz macsók. ha jól manipulálod őket, ágyba viheted, de hosszútávon unalmasak, és a folyton manipulált kapcolat nem ad boldogságot, mert nem lehetsz önmagad. kivéve ha olyan oskáig játszod a szerepet, hogy azzá válsz.


maygarul ha enm kezdesz el most napi 4-5 lánnyal ismerkedni, akkor 1 év múlva sem lesz barátnőd. se tetszés.


neked először nem barátnő kell, hanem pénz, onnan meg sport és magabiztosság. gondolj úgy az egészre, mintha oroszlán lennél. meg kell ölnöd a riválisokat, zabálni, párosodni, és territóriumot szerezni. ugyanaz az egész, csak öltönyben parfümmel. a párkapcsolatok nem a szellemi társaságról szólnak, arra ott vannak klubok férfiaknak, pl tudományos, gazdasági, akármi.


ha nyámnyila vagy, kakor evolúciós zsákutca leszel.

2014. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!