Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki idővel valamiér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki idővel valamiért jobban érezte magát egyedül vagy kicsit legalább enyhült az egyedüllét miatti rossz érzése?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 20:01
 1/9 anonim válasza:

biztos van

kérdés mennyi idővel

2014. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.Inkább vagyok egyedül,mint olyanokkal akik érdekből vannak velem.Ha elég negatív élmény ér,megtanulod értékelni az egyedüllétet.(38F)
2014. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,nekem.Mostanában nagyon elkezdtem pánikolni,hogy nekem nem lesz már senkim,és így maradok.Aztán idővel mikor kezdek már beletörődni,és nem ezzel foglalatoskodni,akkor jobb azért egy picivel.
2014. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Annyira kiábrándító már a sok ilyen kérdés, hogy jajj mi lesz velem egyedül, nem kellek senkinek, mit csináljak...

Jó persze, az ember társas lény és mindenki vágyik élete párjára, viszont ne ez legyen már az egész egyéniség középpontja, meg az életed meghatározója.

Szerény véleményem szerint azok az emberek tudnak sikeresek lenni egy párkapcsolatban, akik önmagukban is kitesznek egy egészet és nem csak félemberként tengetik napjaikat míg rátalálnak a másikra, vagy rossz esetben bárkire aki kapóra jön, és utána mankónak használják, hogy elboldoguljanak valahogy az életben.

Tehát ezzel az egésszel oda akartam kilyukadni, hogy legyen hobbid, foglald el magad, tanulj, dolgozz, járj el barátokkal, töltsd értelmesen az idődet, talán közben rád is talál a szerelem. És még valami, ne úgy éld meg az egyedüllétet mint valami átkot, hanem épp ellenkezőleg, ez egy lehetőség, hogy legyen időd magadra, a családodra, a barátaidra, a kedvenc időtöltéseidre. Hidd el, ha így szemléled az egészet, sokkal kiegyensúlyozottabb leszel és nem fogsz egy megszállott kapcsolatfüggőnek tűnni.

2014. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az a helyzet, hogy aki egyedül van az is tudja, hogy nem jó úgy. Ha sokáig érzed magad egyedül jól, akkor egyre olyanabbá válsz és nehéz lesz kitörni belőle. Tehát végül is rossz lesz az.

Tudj idejében változtatni rajta.

2014. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már évek óta játszom azt, hogy tanulok, csinálom a dolgaimat, eljárok a barátaimmal ide-oda, szóval nem egész nap a sarokban sírok. De mikor éjszakánként lefekszem és nem hogy nincs kihez odabújnom, de még gondolnom sincs kire, vagy mondjuk mikor szeretnék elmenni kirándulni, de nincs kivel, mert mindenki más a párjával megy, minden társaságban csak "pótkerék" lennék, akkor azért az igenis fáj, akkor is, ha van aki ezért elítél... Hidd el, én szeretném a legjobban, ha nem így lenne, de az érzelmeimet nem nagyon tudom irányítani.
2014. márc. 2. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, teljes mértékben együttérzek veled... Engem is érdekel sok minden, dolgozok, tanulok, érdekes és tartalmas hobbijaim vannak, a lányok szerint jól nézek ki, és mégsincs barátnőm. Lehet, hogy én nem keresgélek jó helyeken, de a sok lányismerősöm közül eggyel sem tudnék elképzelni kapcsolatot, pedig nem lenne unalmas velem, motorozok, túrázok, elég aktív embertípus vagyok. Vagy én nem jövök be nekik, vagy ők nekem nem :) Majd változik jó irányba a dolog, nem agyalok rajta, de amikor van egy kis szabadidőm vagy este hamarabb pihenek le, egyből beugrik nekem is, hogy most szívesen tölteném az időmet egy szép és aranyos, értelmes lánnyal úgy, hogy ő is nagyon jól érezze magát...

Hát ez van, figyelni kell a lehetőségekre és majd javul a helyzet :)

2014. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ez manapság egy társadalmi probléma is. Emiatt senki se okolja magát.

F vagy L vagy?

2014. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2014. márc. 2. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!