Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ronda fiúként lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda fiúként lehet esélyem barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 23:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen van, egy rondát! :)
2014. márc. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Noydra ***** válasza:
Van, ha teszel érte :)
2014. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van, de csak szintén zenészt (rondát).
2014. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 kismutyesz_ ***** válasza:

Ja és még azt el felejtettem hozzátenni, hogy legalábbis a lány elmondása szerint ő nem nagyon jön be a legtöbb fiúnak, de ez szerintem azért van, mert nem ismerik őt igazán. A belső meg tudja szépíteni a külsőt (megjegyzem én már az első pillanatban gyönyörűnek láttam), és biztos vagyok benne, hogy szerencsés lesz az a srác aki a párja lesz. Én mondjuk nagyon szerencsésnek érezném magamat. :)

Szóval nem minden a külső.

2014. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jaj most megint megy itt a sajnálkozás!persze,nincs veled szerinted semmi baj külsőre,pedig mindenki azt mondja...most mit vársz?nyugtassunk meg?vagy sajnálgassunk picit?tegyél fel egy képet aztán majd eldöntjük,hogy tényleg ocsmány vagy-e...
2014. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Van esélyed igen.

Legyen sok pénzed ,és valami menő sportkocsid! Ha tele van lóvéval és jó verdád van, lehetsz bármilyen ronda, egy csomó nőnek kelleni fogsz. Figyeld meg, napokon belül lesz akár 4-5 csajod is.

2014. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Alex Lion ***** válasza:
Figy, van az a régi Fiat Multipla. Egy bűn-ronda autó. Amikor azon szomorkodsz hogy biztos nem lesz barátnőd, gondolj erre: Azt az autót is megvette valaki :D (amúgy meg vannak olyan nők, akiknek tényleg nem számít a külső, akár hogy is nézel ki) ;) Good Luck!
2014. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne? Az ertelmes lanyok nem a kulso utan valasztanak, hanem a szemelyiseg alapjan. A feluletes lanyok pedig azt nezik, hogy a srac jokepu legyen, hogy a tobbi baratno irigykedjen. De ok komolytalanok. Nekem mindig a csunyabb fiuk tetszettek, a jokepuek el voltak szallva maguktol, a csunyabbak pedig humorosak voltak, jo szoveguk volt, es a tenyerukon hordoztak. A jokepu fiuk osszeszedtek a bekepzelt lanyokat, hogy kozosen mutogathassak es csaljak egymast :)
2014. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!