Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrület! Életem nője férjnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrület! Életem nője férjnél van. Kérem adjon valaki tanácsot, mert én ezt már nem bírom?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok mindig volt párkapcsolatom, de mindig hiányzott valami, ezért nem nősültem és vállaltam gyereket eddig. Ezt a lányt már ismerem néhány éve, és mindig oda voltam érte, de fél éve volt szerencsem közelebb férkőzni hozzá egy véletlen során, és jobban megismerni. Akkor jöttem rá, hogy ő a másik felem, őt vártam egész életem során, érte bármit megtennék!

A gond az, hogy 2 éve férjnél van (25 éves) rajtam pedig a féltékenység, amit eddig csak hirből ismertem egyre jobban hatalmasodik el.

Szereti a férjét úgy látom, de vonzódik hozzám, látom rajta, érzem a mozdulatain, látom a mosolyán, a huncut tekintetén.. Egy gyenge pillanatban kb 1 hónapja volt köztünk egy elég szenvedélyes csók, de semmi több. Mindemellett nekem is van egy barátnőm, akiről tud ez a lány.


Mit tegyek? Nem akarok belerondítani a házasságába se, de ez az érzés, ez a vágy széttép. Várjak rá? Vagy próbáljam meghódítani, hátha engem választ?



2014. márc. 4. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Biztos fel fogja rúgni az alig kétéves házasságát egy 15 évvel idősebb, foglalt fazon miatt -.- Nyugodtan várj csak rá, úgy kb. 30-40 évig, lovag úr.
2014. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy kis izgalom vagy, mivel fiatal, de már tiltott neki az ilyen kaland...
2014. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy őszinte beszélgetés nem árt. Ha benne vt egy szenvedélyes csokban akkor valami csak van az ő részéről is.
2014. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy ösztönlény, felejtsd el!


Attól, hogy imponál neki, hogy tetszik neked, mg nem fog tenni semmit, főleg ha szeti a férjet.

Ne kísértsd mert baj lesz, ha megvolt az a csók, és mégis a férjével van még, akkor önszántából sosem hagyja el, főleg nem egy 15 évvel idősebb férfiért.

Ha kiderül ami köztetek van akkor szerintem csak a házassága megy tönkre, de veled sem marad...


Felejtsd el!

El tudod, csaj akarni kell( hiszen akit szerelmesen elhagynak is egy időutan továbblép)

Ne legyél gerinctelen!

2014. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy elrontottad az eleted.

Amig folyamatosan vartal a tokeletesre, elment melletted az elet.

Most pedig kapkodsz egy ferjes asszony utan.

Talan jobb lenne hagyni ot...

2014. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha eljutottál egy nőnél a csókig, akkor a házassága nem jó és instabil. Tehát elvileg volna esélyed a hódításra.
2014. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
3-nál is pont van:)
2014. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Az 1-eske meg "kissé" igen idegeske:xD
2014. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom ez a nőknél is ugyanúgy működik, mint a férfiaknál, szóval ha ő is úgy fogja érezni, hogy te vagy igazából a nagy ő, akkor el fog válni. Mert ugye nyilván te is ezt tennéd fordított esetben, igaz?

Az se kizárt, hogy csak egy kis flörtnek használt, jól esett neki egy idegen férfi közeledése, ráadásul egy idősebbé, nyilván fordított esetben téged is "felbolygatott" volna ha mondjuk egy friss pipi mutatja ki az érdeklődését irántad. De egy szenvedélyes csók miatt elválnál? Hát ő se fog, ha szereti a férjét, legfeljebb az eset után elgondolkodott, hogy mégis mi vezetett ehhez, esetleg van-e "gond" otthon és megpróbálja ezt orvosolni. Talán ez a csók nyitotta fel a szemét, hogy esetleg kezdenek eltávolodni a férjétől, amit ő nem akar és megtesz mindent azért, hogy jobbá tegye a kapcsolatukat. Hidd el, ha téged akarna, azt már rég közölte volna.

Én a helyedben visszavonulnék és próbálnék nem találkozni a lánnyal többet. Leginkább a te érdekedben, ha tényleg kezdesz ennyire belebolondulni. Arról pedig nem is beszélve, hogy az se tisztességes, ahogy a barátnőddel bánsz. Miért nem szakítasz vele, ha tudod, hogy nem ő életed nője? Hagyod, hogy éveket pazaroljon rád, csak hogy meglegyen neked a meleg vacsora és a szex?

Egyébként azt írod, hogy mindig volt párkapcsolatod, nos lehet nem ártana kipróbálni, milyen egyedül élni, hogy nincs melletted sehogyan sem egy nő, lenne időd gondolkodni, hogy kit/mit is akarsz valójában az életben. Egy kis egyedüllét csodákra lehet képes.

2014. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nős voltam a párom meg férjnél amikor összejöttünk. Hol a probléma?
2014. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!