Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elegem van a férjemből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a férjemből. Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A probléma elég sokrétű, és az életünk minden területén jelen van. Olyan 1-1,5 éve tart ez a helyzet, de számomra már lassan kibírhatatlan. Hetente többször is ingerült vagyok, sokszor kiabálunk egymással, holott korábban ez szinte elő sem fordult.


Kezdjük a nagyobb dolgokkal...

Nem kívánja velem a szexet. Olyan 1,5 éve költöztünk az új lakásunkba, azóta tart ez a helyzet (költözéskor sok munka, kevés idő, sok stressz...). Én szinte minden nap tudtára adom, hogy kívánom őt, és körülbelül minden agyalágyult női praktikát bevetettem már (szexi fehérnemű, masszázs, stb.), de eredménye az semmi. Ha sikerül 1 héten egyszer együtt lennünk, az már jónak mondható, de inkább olyan havi 2 az átlag (és az is akkor jön általában össze, ha véletlen reggeli merevedése van...). Iszonyatosan idegel a helyzet, alapvetően feszült vagyok tőle.

A másik súlyos dolog a pénzügyek. Házat szeretnénk építeni bő 1-2 éven belül, de ő úgy pazarolja a pénzt, hogy az valami hihetetlen. Ha ő vásárol be, akkor a listán lévő dolgok mellé még vesz 10 kiló tök felesleges dolgot, amit kidobhatunk egy hét múlva (nassolnivalók, üdítők, de épp zöldség vagy gyümölcs is akár, holott mondjuk van már belőle otthon).

Szintén pénzbeli dolog, hogy ő új autót szeretne venni magának, nem is gond, megengedhetjük magunknak - 1 éve még az volt az elképzelés, hogy eladja az autóját, motorját, mellérakja a félretett pénzét, és vesz egyet. Mára ez odáig fejlődött, hogy emellé még hozzácsapná a nyaraláspénzt és körülbelül 2-3 millió kölcsönt szeretne felvenni rá, mert úgy mennyivel jobb, szinte új autót kap (az meg részletkérdés ugye, hogy mellette egy fillért sem tudnánk házra elrakni).


A dolog másik része a figyelmesség...

Régebben nagyon figyelmes volt, bizonyára el voltam kényeztetve, de mivel a dolog kölcsönös volt (és az is, én még most is legalább havonta 1x van, hogy meglepem valamivel...), normálisnak éreztem... mára ott tartunk, hogy rendszeresen elfelejt dolgokat (ha megkérem valamire 3x, akkor sem csinálja meg - pl. a legutóbb a biztosítótól kellett volna egy papír egy kérelemhez, na 2 hete, hogy kéri - az ő nevén van, én nem tudom kikérni), sosem lep meg semmivel, sőt... még december elején láttam egy kis virágosnál egy csokor levendulát, meg akartam venni, de nem volt nálam kp, csak kártya. Megkértem, hogy vegye meg ő, de ő drágállotta, és kijelentette, hogy amúgy is ő akar meglepni. Majd ezután hozzáfűzte, hogy de azért benézhetünk, hátha van valami 1-200 ft-ért... na mondanom sem kell, hogy nem vettem semmit így, a virágot meg azóta is "kapom" (ahogy vagy 1 éve is, holott régen gyakran kaptam tőle).

Ami pedig figyelmesség téren engem leginkább zavar, az az együtt töltött idő. Régebben nagyon szeretett ő is túrázni, kirándulni, várost nézni, fürdőbe vagy moziba vagy étterembe menni vagy akármi, rengeteg helyre elmentünk... ma már idejét sem tudom utoljára, mikor hívott el ő valahova. Ha kimozdulunk, akkor azt szinte 100%-ban én kezdeményezem, és ha felvetem, hogy menjünk el valahova, akkor olyanokkal rukkol elő rendszeresen, hogy menjünk le a sarki kocsmába egy sörre vagy maximum ki a falu végére az erdőbe fél órára.


Nem tudom, mennyire sikerült összeszednem a dolgokat, és nem tudom, érthető-e egyáltalán mire gondolok... de gyakorlatilag arra, hogy egy teljesen más ember volt évekig, most meg megváltozott, és a helyzet csak romlik...nem tudom, hogy kezeljem ezt az egész helyzetet, ha valaki érzett már így, kérem írjon :(


2014. febr. 24. 18:58
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Próbáltad már megbeszélni vele? Szerintem amúgy ennek a kapcsolatnak annyi. A szex sem működik, másképp gondolkodtok a pénzügyeken is.
2014. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%

Minek vágnátok bele egy közös házba, ráadásul nem is vásárlásba, hanem építésbe, ha ilyen rossz a házasságotok? Semmi értelme! Egy házépítés még a legjobb házasságot is kikezdheti, annyira sok stresszel jár.

Annyira mások vagytok, annyira másra vágytok, hogy ennek hamarosan válás lesz a vége. Felesleges közösen elköteleződni egy ilyen komoly dologban.

Ha sikerült rendezni a házasságot, akkor talán jöhet a ház.

Beszélgess vele, hogy mitől változott így meg. Ha nem hajlandó rá, akkor ő már nem akarja megjavítani ezt a kapcsolatot.

2014. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
én azt tudom tanácsolni, hogy válj el. ha már annyira tarthatatlan a helyzet nincs értelme tovább pazarolni egymás idejét.
2014. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%
Hány évesek vagytok? (ha nem vagyok indiszkrét..)
2014. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%

Három vonalon kell öszzhangban lennie egy párnak ahhoz, hogy az a kapcsolat működjön:

-érzelem

-szex

-pénzügyek

Ti egyikben sem egyeztek. Szerintem hagyd az egészet. Sz*rból várat nem lehet építeni.

2014. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
32%
Megcsal ezt igy hidd el nekem! Problaj meg egy kicsit kutatni utána telojaban akar hol itt valami bűzlik! Azért nem szexel vd es nem lep meg mert valaki kielégíti es bizonyára jobban érzi magát azzal a másik nővel! Egy tanács mikor nincs otthon turd át a hazát telojat gépen nézd vissza az előzményeket! Ez igy hülyén hangzik de biztos h valami ilyesmi lesz. Azért nem vesz neked semmit nem kenyesztet mert mar nem szeret, vagy meleg lett,
2014. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
97%
Cseréld le egy jó bikára,mit kinlódsz vele.Ne má könyörögni keljen neki a szexért.Ami nem megy,nem kell erőltetni.Ne foszd meg magad semmi jótól mert ő nem akarja.
2014. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Húszas éveink végefele járunk.


Persze, hogy így nem vágunk bele a házba, egyébként sem azonnal terveztünk volna(mint írtam). Úgy szerettük volna, hogy mire esetlegesen gyerekeket szeretnék (harminc elején), addigra legyen kész.

De már nem vagyok biztos semmiben...


Úgy érzem, én ugyanolyan vagyok, mint régen, még mindig imádom, kedveskedek neki, minden nap hiányzik... ő meg... nem értem az egészet. Egyikőnk sem rontott el szó szerint semmit, nem voltak nagy viták a másik viselkedése miatt, egyszer csak elkezdett így alakulni, és egyre inkább ilyen... nem tudom, visszafordítható-e...?

2014. febr. 24. 19:18
 9/41 anonim ***** válasza:
22%
Biztos megcsal, olyan férfit nem ismerek ki nem szexelne egész nap! Biztos más kielégíti!!! Kutass utána tényleg azért a biztonságért, de legyél rafinált ne vegye észre! Mèrt ha észre veszi es tényleg nem csal meg akkor nagy viták lehetnek ebből!
2014. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
U.i.: nem csal meg. A telóját, emailjeit, fb-ját akkor nézem, amikor akarom. De emellett munka után mindig itthon van, hétvégén is. Épp ez az, hogy nem csak velem nincs kedve kimozdulni, de nélkülem se.
2014. febr. 24. 19:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!