Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Barátom és a felesége nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom és a felesége nagyon összevesztek, tőlem kér tanácsot. Mit mondjak neki, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Barátomnak van egy 10 éves lánya az előző kapcsolatából. Jó vele a kapcsolata, heti többször találkoznak.


A felesége gyereket vár, januárra van kiírva.


A nagylány anyukája kapott egy munkalehetőséget, 1 évre megy Olaszországba. Azt szeretné, ha a lány addig az apjánál lenne.

De a barátom felesége ezt nem engedi, szerinte oldja meg az anya, neki egy újszülött mellé nem kell egy nagy gyerek is.


Ti mit tanácsolnátok?


2013. okt. 8. 11:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Hagyja magára a terhes önző nőt a gyerekkel. (Nyilván ne, de ezt érdemelné.)
2013. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Aki olyannal kezd,akinek már van gyereke,számithat rá,hogy előfordulhat,hogy náluk lesz huzamosabb ideig a gyerek.

nincs a nőnek igaza,ha anyuka nem tud a lányéra vigyázni,vinni magával (1 évre nem is lenne jó),akkor apukának kötelessége.

2013. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Egyèrtlmű hogy a feleségnek nincs igaza
2013. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy a pasi küldje el a nejét melegebb éghajlatra, de gyorsiramban. Meg mi az, hogy nem engedi? Meg egyáltalán mit képzel magáról?kb.
2013. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Függ attól,hogy viszonyul a lány a mostohához.

Egy kedves tízéves lány még segítség is lehet és közelebb hozhatná őket egymáshoz,ha ő ezt akarja.De szerintem ez a lánynak a legnehezebb,nem kéne megnehezíteni.Bizonyára megtenném a férjemért zokszó nélkül.

2013. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

A barátodnak ugyanúgy gyereke a 10 éves is, mint a születendő baba. Ezt tolerálni kéne az új feleségnek.

Képzelje el, hogy mi lenne, ha ő lenne a volt feleség helyében és az ő gyerekéről lenne szó.

Lehet, hogy eleve nem jönnek ki jól? Mármint a nagylány és az új feleség?

2013. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Itt hibás mindenki szerintem!

1. Az anya,mivel én biztos nem hagynám a lányomat egy évre úgymond magára. Egyik munka sem ér annyit!

2. Az apa,mert minek vettel egy olyan nőt aki ennyire nem bírja elviselni a lányát!Gondolom mindig így volt!

3. A mostani feleség,ő egy önző dög. De azt nem tudhatjuk milyen a kapcsolata a lánnyal!!

2013. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

Egy 10 éves gyerekkel ezt művelni egy nőnek, mint ez a nőnek nem nevezhető senkiházi, aki azt hiszi, hogy mert a hasába van egy gyerek már a másik gyereket félre kell lökni? De addig jó volt mig a pasit megakarta csíipni igaz? Hányinger. De nem csak a nő, hanem annak a szülei is, akik ilyen embert neveltek fel.


10 éves kisgyerek odáig és vissza van a pici babákért, az ugrik ha egy apró embernek vagy felnőttnek segiteni kell, az azt sem tudja hogy szeresse a másik embert-legyen akár gyerek, akár felnőtt. Tudom mert nekem is most lesz 10 éves a legkissebb gyerekem. Lesülne a bőr a képemről nőként ha igy viselkednék mint ez a ...

2013. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Azt tanácsolnám a barátomnak, hogy üljenek le a feleségével és nyugodt körülmények között beszéljék át a helyzetet újra.

A feleség tudta, hogy van már gyereke a jövendőbelijének mégis hozzáment. Akkor vállalta a felelősséget is. Bármikor előfordulhat olyan helyzet az életben, hogy az apára marad ideiglenesen vagy akár végleg a gyereke. Pl. mi van akkor ha ne adj Isten az anyával történik valami? Akkor majd azt mondja a feleség, hogy oldják meg ahogy akarják, maradjon a nagyvilágba egyedül a gyermek? Nem! Aki olyan emberrel házasodik ahol már van gyerek, az vállalja együtt a párjával a lehető összes fejlemény következményét, akármilyen életszakaszban is van.

Az én férjemnek is vannak gyerekei. Nem velünk laknak, de nagyon jó viszonyt ápolok velük. Úgy mentem hozzá a férjemhez, hogy tudtam, bármi történne alap, hogy a gyerekek hozzánk jönnének. A mai napig nyitva az ajtónk előttük, akkor jönnek amikor akarnak. A középső most végez az általánosban, jövőre olyan iskolát keres ami a mi közelünkben van és szeretne hozzánk költözni. Tőlem kérdezte meg először, mit szólnék hozzá. Egyértelműen igent mondtam :) Pedig még nincs közös gyerekünk a férjemmel és már beszélünk róla, hogy jó lenne ha lenne.

Röviden, nem jól gondolkozik a barátod felesége. A férjéhez tartozik a gyerek, ha szereti, akkor gyerekkel együtt szeresse. Nem kérheti a férjétől, hogy zárja ki a saját gyerekét de még azt sem kérheti, hogy a férje exe oldja meg. A gyerek éppúgy a férjéé is mint az exé. Egyetlen egy baj van. Ha valakit egy ilyen egyértelmű és természetes dologról győzködni kell, akkor annál az embernél fejben és szívben nagyon nagy bajok vannak!!!

2013. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

A feleségnek számolnia kellett ilyen lehetőséggel, ha már gyerekes férfit választott. Mindenesetre megértem olyan szempontból, hogy ő ismeri a viszonyukat, nyilván nem véletlen nem akar kisbabával a saját otthonában alkalmazkodni egy "idegen" gyerekhez. Nem tudni, mekkora lakásban élnek, nyilván, ha egy kétszobás lakásban, akkor én is tiltakoznék, de nagyon. De! A férjét így vállalta, nem mondhatja azt, hogy nem jöhet a gyerek.

Az egyedüli, akit sajnálok, az a 10 éve kislány, akinek épp elég nehéz lehet, hogy az anyja eldobja egy munka miatt, az apjának meg nem kell, mert a felesége hisztije fontosabb neki.

2013. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!