Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi nőgyűlölő pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi nőgyűlölő pasi van manapság, vagy csak itt GYK-n vannak ilyen sokan?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam ide, és meglepve olvasom a sok nőgyűlölő kérdést, kommentet, amik jó része csak úgy lazán elítél minden nőt. És azóta mindig arra gondolok utcán, buszon, bárhol, hogy vajon a velem szemben ülő pasi is így gondolja? Vagy az, aki most ment el mellettem? Tényleg ilyen sok férfi utálja a nőket, vagy csak a GYK vonzza ezeket?

2014. febr. 27. 21:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
56%
Nem gyűlölik ők sem a nőket... csak azokat akik úgy viselkednek. Legalábbis szerintem. Magamból indulok csak ki.
2014. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
75%
Ez nekem is feltűnt..
2014. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
32%
Én nem gyűlölöm őket, viszont minden nő gyűlöl engem, mert olyan ocsmány vagyok, hogy bántom a szemüket az ocsmányságommal, így nem csoda, hogy egy randim sem volt még 27 évesen. Mondjuk ezért csak magamat hibáztatom, amiért ilyen selejtes külsővel egyáltalán megszülettem, örök magányra ítéltetve a genetikai adottságaim miatt.
2014. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem csak itt van ennyire sok...

Gondolom én élőben nem merik kimondani, de itt kiélhetik magukat.

Én nem utállak titeket, csak a ribi csoportot.

2014. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
46%

# 4:

Van neked egy ilyen listád, ahonnan ezeket a szövegeket állandóan kimásolod? Nem fogod fel, hogy a személyiséggel is lehet lányokat fogni? De nem akarok már huszadjára is válaszolni neked...

2014. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
74%
Én is új vagyok, de nem lepődtem meg ezen. Igen, pont ilyenek a való életben is a férfiak, csak itt arc és név nélkül következmények nélkül mocskolódhatnak.
2014. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
33%

több lány utálja,sőt gyűlöli a fiúkat,mint ahány nőgyűlölő férfi van.

a férfiak több mint 90%-a meglepően kedves és előzékeny a lányokkal,még a bunkók is.

viszont ha egy lány(15-30év)között szerez magának egy neki nagyon tetsző barátot,akkor a többi fiú megszűnik létezni,teljesen lekezelő lesz velük.

a másik oldal pedig,hogy azokat a fiúkat,akik nem ütnek meg egy külsőre felállított mércét vagy nem bulizósak,azokat lenézik a lányok.

színtiszta igazság.

2014. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
69%
7-es szted a Mercedes-Benz SL kihozná a rejtett belső tulajdonságaimat?*.*
2014. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 Mr. Truth ***** válasza:
55%

Ismered a mondást: savanyú a szőlő :)

Azok mocskolodnak akik egész nap rinyálnak és várják h a csaj becsengessen hozzájuk és kérdezés nélkül oboázzon...

Akik tettek azért hogy punci közelbe jussanak azok csendben vannak és eszük ágában sincs szidni a nőket

2014. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, a nők férfigyűlölete sokkal durvább! Döbbenetes szinteket ér el!
2014. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!