Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal először fogunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal először fogunk együtt aludni (nem szexelni! ) milyen ruhát húzzak?

Figyelt kérdés
Ő az első barátom, 19 vagyok, ő 24 éves. Nem tudom, miben aludjak. Hálóing, pizsama? Vagy mi? :/
2014. márc. 5. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De azért arról tudjál hogy titokban ő arra számít hogy lesz valami.
2014. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha szex nem is lesz, a keze tutira felfedezőútra indul vagy legalábbis megpróbál elindulni, szóval valami laza ruhát vigyél! Amúgy meg aludni mész, nem bálba, majdnem mindegy miben fekszel mellette.
2014. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm szépen azoknak, akik normális választ írtak.
2014. márc. 5. 21:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Én valami csipkéset vennék, vagy esetleg bugyi+póló.
2014. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha igazi férfi a barátod,ha szex nem is,mert megbeszéltétek hogy még nem,de petting stb biztosan lesz...ez ellen kár tiltakozni.Ha szereted,kívánod...

Ha így állnak a dolgok,akkor maradj az aranyközépútnál. Azért ne egy full szexi alig takaró fehérneműcsodába menj,mert azzal nagyon felhúzod(ha kíván ő is téged),viszont ne is egy macis pizsibe,szerintem.

Válassz valami cukit,hogy nőies legyél,de ne a hódító amazon.Valami pasztellszínűt,vagy élénk színt,most ne az örök szexi fekete piros kombinációt vesd be..az mást sugall..Egy leggings meg egy bővebb póló megteszi szerintem...valami cuki mintás...vehetsz fel alá vmi édes fehérneműt is ha szeretnél..pasikat ismerve petting során ez úgyis lekerül mind,végén meztelenül fogtok aludni,összebújva :)

2014. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!