Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne csak barátok legyünk?

Figyelt kérdés
Egy fiúval facen szoktunk irogatni (személyesen is ismerem) és én belezúgtam és már mondta nekem hogy szép vagyok. Viszont ha utalok rá hogy járni akarok vele sose veszi a lapot de csak úgy konkrétan elmondani ezt neki nemmerem mert félek hogy utánna már még barátok se lennénk.
2014. márc. 8. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ne legyel nyuszika! :) nyis ki a szádat!
2014. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne legyel nyuszika! :) nyisd ki a szádat!
2014. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem leesett neki, csak nem foglalkozik vele. (Nem azt mondom, hogy nem jössz be neki, de lehet, hogy fél, illetve még nem áll készen, vagy csak szimplán nincs ideje. (na jó ezt kizárhatjuk) )

De egyébként hány évesek vagytok?

2014. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindketten 15
2014. márc. 8. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
nagy segfej ha nem eset le neki! :3 mind meg neki!
2014. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint a férfi nem képviselője elmondom: Nem értjük a célzásokat. Bocsi. Legyél nyílt az sokkal célravezetőbb.
2014. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én férfiként, legtöbbször veszem a célzásokat, csak nem foglalkozok velük.


Vajon más is így van?

2014. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!