Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utaljak erre valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak erre valami vicces dumával?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel egyelőre barátok vagyunk. Hogyan utaljak Neki arra, hogy lassan válaszolhatna az üzenetemre? :)
2014. márc. 10. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm... Üzenetedre? Mégis, hogyan akarsz utalni rá,

üzenetben? Ez kicsit 22-es csapdájának tűnik, nem?

2014. márc. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

haha,ismerős.

én is szoktam néha eltűnni és ilyenkor ha van érdeklődése a lánynak akkor,küld egy vicces vidit és megkérdezi mit szólok hozzá.

vagy küld egy képet magáról és megkérdezi,hogy vékonyodott-e a dereka szerintem,meg ilyeneket szoktak.

most legutóbb ezt a vidit küldte egy és tényleg nevettem rajta-

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9LUv3..

2014. márc. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miből gondolod hogy akar válaszolni rá?


ha valakinek nem írok vissza az nem idő hiánya mert jó 14 secbe került ezt is leírnom tehát csak xarik a fejedre

2014. márc. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen "üzenetedre"? Ráírtál és nem válaszol? Akkor nem érdekli. Vagy talán "jeleket" küldtél neki és azt hívod üzenetnek? :D
2014. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott a kérdés. Felhívtam. :)
2014. márc. 10. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!