Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A házinyúl esete, ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házinyúl esete, ötlet?

Figyelt kérdés
munkakapcsolat van köztünk, nem szeretnék kitérni a részletekre, lényeg, h. nyilván ő sem tehet meg, és én sem tehetek meg bizonyos dolgokat, és egy átmeneti állapotról van szó. Tény, h. megvárhatnám azt a 2 hónapot, mire kiderül, h. mi is a helyzet köztünk, de egyre frusztrálóbb, és szeretnék döntésre jutni. A helyzet az, h. ő tanít be, így felelősséggel tartozik, egyúttal viszont vannak olyan nonverbális és akár verbális jelek, amiket a vonzalom jeleként észlelek. Tudom, minden ember más, mégis nem merek nyitni felé ezen téren, első sorban nyilván a munkánk miatt. A másik dilemmám, vagy inkább a fő problémám abban áll, h. még azt sem tudom eldönteni, képzelődöm vagy sem..a sok dicséret akár a munkámra, akár a kinézetemre, a közvetlensége, az elismerő, néha provokatív nézés-mindez lehetne egyértelmű, mégsem tudok azon elmenni, h ez csak általános spannolás vagy más egyéb..nincsenek receptek tudom, de mégis..keveredett vki hasonló szituba? Mi a tapasztalat? Milyen okossággal tud szolgálni? :)
2014. márc. 11. 17:29
 1/1 Grim13 ***** válasza:
nem olvastam végig de bármi is legyen a helyzet, házi ki ba szott nyúlra nem lövünk !!! ez max a filmekben jött be, nekem sosem sült el jól és az ismerősöknek sem
2014. márc. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!