Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nagyon szemétül szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nagyon szemétül szoktatok viselkedni azzal, akit el akartok felejteni?

Figyelt kérdés
Törlés a facebookról, kiábránditó viselkedés, a személy elkerülése stb.
2014. márc. 13. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fb-ről törlés az mindenképpen...
2014. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akit el akarok felejteni, azt szeretem. Így nem szemétkedek vele. Sőt, senkivel nem szemétkedek, aki nem érdemli meg.
2014. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

elkerülöm de nem hiszem hogy ez a szemétség kategória

nagyon-nagyon meg kell bántson szándékosan az az illető, akit el akarnék így felejteni

2014. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kiábrándító viselkedést én annyira nem szoktam produkálni, de a többi stimmel. De általában előtte azért sok sikert kívánok neki az életben, meg elkövetem a szokásos hülyeséget; megalázkodom. De utána törlés és blokkolás (meg persze elkerülés).
2014. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
inkább csak nem érdekel és nem beszélek vele.
2014. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert szeretem. Egyszerűen csak nem beszélek vele.
2014. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam szemét valakivel, de az a valaki játszadozott velem szóval meérdemelte.
2014. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Legszemétebb húzásom ilyen esetben annyi volt, hogy közöltem a problémám és hogy nem érzem magam hibásnak, azt követően pedig megkértem, hogy törölje a számom. Azt követve pedig én is töröltem minden személyes infót és beszélgetést vele kapcsolatban.


Persze ettől még megértem, ha valaki elkezd ilyen esetben bunkózni, de az inkább azért van, mert vár egyfajta válaszreakciót amire aztán reagálva kikeveredhettek egy olyan helyzetbe, ahonnan visszaállhat minden a régibe. Azaz az ilyen típusú szemétkedés szerintem általában inkább egy utolsó próbálkozás az adott viszony megmentésére. De persze lehet rosszul gondolom...

2014. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szemétkedés azért történik, hogy szemét reakciót váltson ki az elfelejteni kívánt személyből, így megkönnyítve a felejtést.
2014. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 valakivel nagyon ilyen voltam.. Megérdemelte, és most sem bánom. Pusztán a jelenléte undort, és gyűlöletet vált ki belőlem.
2014. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!