Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van fiú és lány közt barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van fiú és lány közt barátság?

Figyelt kérdés
Tud még igaz barátság olyan fiú és lány közt lenni, akik néha többek egymásnak? Mármint, néha felmegyek a sráchoz és hát... Kielégítem orálisan és... Utána teljesen jól elvagyunk, mintha mi sem történt volna, de nagyon félek hogy ez rontja el a barátságunkat... Nagyon szeretem őt, közel két éve szerelmes vagyok belé de tudom hogy soha nem lesz köztünk semmi!!! De én tényleg szívesen járok át hozzá, szívesen csinálom és nagyszerűen választom el a kettőt egymástól de semmi féle képpen nem szeretném ezzel tönkretenni a barátságunkat... :'( Elvileg tudja, hogy szeretem gyakorlatilag meg nem tudom csak... Nem szeretném elveszíteni:'(
2014. márc. 14. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt gondold át mégegyszer..
2014. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi van?
2014. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mr. Truth ***** válasza:

Szóval felmesz hozz. És köszönés képp leszopod...

Nincs kedved velem is barátkozni?

2014. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fantasztikus szituáció bár a fiunak szerintem tisztázni kéne hogy most te a partnere vagy vagy csak egy valaki aki néha kielégíti őt
2014. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én sose tennék ilyet veled, nem engedném, hogy leszopj! a barátságunk fontosabb lenne!

hány éves vagy amúgy?

2014. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

20 leszek :)

A dologgal nincs is bajom csak a barátságunkat szerintem... Nem tudom! Miután megtörtént a dolog nem lehet vele,erről beszélni... És teljesen kétértelműek a jelei, nem tudom jó-e neki úgy (oké, persze dicsérmeg mondja, hovy jó, de.. ) és azt sem, hogy hogyan tudnám neki ezt felhozni...

2014. márc. 15. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!