Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt siránkozó szűz fiúcskák!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt siránkozó szűz fiúcskák! Az nem jutott még eszetekbe, hogy egy csúnya lánynak esélytelen a párkapcsolat, míg egy csúnya fiúnak ha jó dumája van, vagy jó egzisztenciája még mindig kaphat nőt?

Figyelt kérdés
Már a sokadik nyafogós kérdést olvasom, hogy bezzeg a lányoknak mindig jobb, mert nem kell soha semmit lépniük egy kapcsolatért. És mi van a ronda lányokkal? Ez még nem jutott eszetekbe? Náluk mégis ki próbálkozik?

2014. márc. 14. 18:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés, de teljesen igazuk van az előttem szóló fiúknak/férfiaknak..... Minden lány elutasít a külsőm miatt, de már azok a lányok sem állnak velem szóba, akik 10 évvel ezelőtt, úgyhogy teljesen megváltoztak az értékrendek... Jó esetben is csak barátként könyvelnek el, pedig mindenen változtattam amin csak lehetett, de mind hiába.... Többszáz lánynál próbálkoztam már, de kivétel nélkül az összes elutasított a kinézetem miatt..... Ezért sem volt még soha sem barátnőm... Ezen az oldalon annyi lány írta már, hogy nem számít a külső.... De kérdem én.... "Hol vannak azok a lányok, akiknek nem számít a külső?..." Már annyi kérdés alá írtam, hogy már igazán írhatott volna rám egy lány, akinek nem számít a külső, ha ehyáltalán van ilyen, bár én még nem találkoztam egyel sem! Ezt nem általánosításból írom, hanem tapasztalatból, ugyanis engem minden lány elutasított eddig, akiknél próbálkoztam, pedig átlagos lányok voltak... Komárom-Esztergom megyében élek Oroszlányon... Ha esetleg van itt olyan lány, akinek állítása szerint nem számít a külső, akkor írjon rám.... De szerintem úgy sem fog senki sem írni, hiszen ilyen lány nem létezik... 23/F
2019. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés, de teljesen igazuk van az előttem szóló fiúknak/férfiaknak..... Minden lány elutasít a külsőm miatt, de már azok a lányok sem állnak velem szóba, akik 10 évvel ezelőtt, úgyhogy teljesen megváltoztak az értékrendek... Jó esetben is csak barátként könyvelnek el, pedig mindenen változtattam amin csak lehetett, de mind hiába.... Többszáz lánynál próbálkoztam már, de kivétel nélkül az összes elutasított a kinézetem miatt..... Ezért sem volt még soha sem barátnőm... Ezen az oldalon annyi lány írta már, hogy nem számít a külső.... De kérdem én.... "Hol vannak azok a lányok, akiknek nem számít a külső?..." Már annyi kérdés alá írtam, hogy már igazán írhatott volna rám egy lány, akinek nem számít a külső, ha egyáltalán van ilyen, bár én még nem találkoztam egyel sem! Ezt nem általánosításból írom, hanem tapasztalatból, ugyanis engem minden lány elutasított eddig, akiknél próbálkoztam, pedig átlagos lányok voltak... Komárom-Esztergom megyében élek Oroszlányon... Ha esetleg van itt olyan lány, akinek állítása szerint nem számít a külső, akkor írjon rám.... De szerintem úgy sem fog senki sem írni, hiszen ilyen lány nem létezik... 23/F*
2019. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!