Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt siránkozó szűz fiúcskák!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt siránkozó szűz fiúcskák! Az nem jutott még eszetekbe, hogy egy csúnya lánynak esélytelen a párkapcsolat, míg egy csúnya fiúnak ha jó dumája van, vagy jó egzisztenciája még mindig kaphat nőt?

Figyelt kérdés
Már a sokadik nyafogós kérdést olvasom, hogy bezzeg a lányoknak mindig jobb, mert nem kell soha semmit lépniük egy kapcsolatért. És mi van a ronda lányokkal? Ez még nem jutott eszetekbe? Náluk mégis ki próbálkozik?

2014. márc. 14. 18:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Ez itt a Gyakori, nem az élet. Itt mindenkinek az a Szent és Igaz, amit maga megtapasztalt. Amit a másik mond az hülyeség. Kivéve, ha ugyanúgy rinyál.
2014. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Míg egy ronda fiú akármilyen dumával rendelkezhet, egzisztenciával, stb, a jó csajokat nem ő fogja meghúzni."


Igen, mert ugye csak a jó csajok érdekesek... Ha BÁRKI jó lenne, a ronda fiúknak is lenne csaja, csak hát annyira mégsem mindegy nekik sem ezek szerint.


Nem tudom honnan veszik, hogy MINDEN lánynál sorban állnak a szőke hercegek, de az nagyon nem igaz... Még a nem csúnyáknál sincs így. Elképzelésem sincs miből gondolják ezt, de azt sem, hogy miért hiszik, hogy a lányoknak könnyebb... Oké, hogy szerintük nekik nincsenek nagy elvárásaik, csak a lánynál "alapfelszereltség" legyen a szépség és a csinosság. Számukra csak az számít igazi elvárásnak, ami ezen felül van.

2014. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Hát kezdjük ott, hogy szerintem nincs olyan, hogy csúnya vagy szép. Mindenkinek más tetszik. Senkinek sem esélytelen a párkapcsolat, egyáltalán nem. Tök mindegy, hogy fiú vagy lány. Szánalmas ez a kérdés, de nem is vártam mást...
2014. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én átlagosaknál vagy (mások által átlag alattinak tartott) lányoknál próbálkozom, mégsem jön össze.

Engem nem érdekel a külső.

30+F

2014. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Magányos_srác ***** válasza:
73%

Egyáltalán nincs igazad! Ma egy mondjuk ki ronda srácnak, esélye nincs! De egy ronda lánynak, mivel puncija van, hiába ronda akkori van esélye…

Tíz évvel ezelőtt kicsit más volt a helyzet. Lássátok a saját esetem, egész őszinte leszek!

Bevallom én mozgássérült vagyok! No, nem olyan tolószékes, mint amire mindenki elsőre gondol! Nem vagyok tolószékes! Azt szoktam mondani úgy közlekedem, mint a sorozatbeli dr. House. Valóban hasonló a járásom, és mióta a sorozat megy kicsit ráeszméltek az emberek, hogy nem minden sérült tehetetlen…

Én úgy látom, hogy mióta egy másik sorozat a Szex és New York bejött szépen elterjedt a szingliség eszméje és akkor lett vége a férfi nemnek.

Egy ronda lány hiába ronda a luk az luk! A pasi meg úgy gondolkodik „Nem szerelemre kell, na és aztán?”

A dumám mindig is jó volt! A Szex és New York előtt sokkal könnyebben lehetett ismerkedni.

Még modell külsejű nőkkel is beszélhettem, sőt arra is volt példa, hogy egy modell külsejű lányt szerettem s a lány viszont szeretett. Aztán persze lelépett a szomszédjával, aki egy izompacsirta, de semmi agya, ahogy a fotóján látni…

Mindez régen volt lassan 10 éve! Manapság már csak a külső az egzisztencia! Addig szóba se állnak az emberrel. Trendivé lett a nők közt ez a 35 év alatt, kuss, pasik…

Persze manapság is beszélgetek sok lány barát van, nekem mesélik ha bajuk van, ahogy mondják lelki szemetesláda lettem, de beláttam ennél több sosem lesz!

Szégyen és gyalázat látni, hogy sok „fiúcska”, ahogy én szoktam mondani „kényszerbuszivá válik” csak mert mindenhonnan csak elutasítást kap…

Mert persze a ronda nő is a hercegre vár fehér lovon.

Bárki is, vagy aki indítottad e témát, te biztos nem vagy fent mondjuk szexpartner kereső oldalakon…

Tele van ronda, elhízott, életunt, nőkkel, akik már évek óta ugyanazzal a hirdetéssel, ugyanazzal a fotóval vannak ott… valahol szétintem, már ők is tudják értelmetlen és még mindig arra várbaj, hogy majd kifogják a jó testű herceget. Csakhogy ez hazugság! Ha néha be is lép egy-egy jó pasi arra 10 perc után lecsapnak, a pasi meg úgy gondolkodik a luk az luk élek az alkalommal kész… Miért ne tenné ?

Hiába tartja, magát az ember valami fen költ lénynek, ez az egész nem már, mint a jó öreg Darwini evolúció! A gyenge pasi nem kell senkinek, de a ronda nő szexre alkalmas… ez ilyen egyszerű…

2014. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
úgy látszik, még nem értük el a panaszkodás csúcsát, mindig rá lehet valami fordulattal kontrázni.
2014. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Egy ronda lány hiába ronda a luk az luk! A pasi meg úgy gondolkodik „Nem szerelemre kell, na és aztán?” "


A női nem álmainak netovábbja, hogy ilyen magas szinten értékeljék őket.


Lehet ezt a külsőre és mindenre fogni, hárítani a felelősséget a másik nemre, de aki ilyen kijelentést tesz, annak nem hiszem, hogy ne lenne a belsőjével valami probléma. Viszont ha ezt belátja az ember, akkor sajnos már nem tudja a felszínes, gonosz nők nyakába varrni a problémát.

2014. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Magányos_srác ***** válasza:

Ismét csak saját példa! Én bottal járok épp ezért még a prostikkal is hosszasabb beszélgetések után találkoztam épp azért hogy tudják hogy bár másképp járok én is ember vagyok. De mi történt? Persze hogy rá kérdeztem a találkozás után hogy találkozhatunk e még vagy zavaró volt a helyzetem...

A válasz egyértelmű volt..zavarta őket sőt megalázónak tartották hogy velem ezért többet nem...

És mivel nem Pesten élek ezért szó szerint ezek a lehetőségek is elfogytak.. magyarul jártam mindenkinél akiknél lehetett...

2014. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves #17. hozzászóló!


Az illető nem a női nemet értékelte, ha nem tűnt volna fel, hanem azt kívánta ezzel jelezni, hogy a férfiak többsége a nemiszerve után megy...

Egyébként - hogy ne menjünk messzire - ismertem valakit, aki kifogyhatatlan volt a poénokból, az örökös nemi közösülésre utaló asszociációktól kezdve a "kit, hol, hogyan sz....patott meg" témán át a "hahaha, szívesen hancúroznék veled" témáig, minden nap ez volt, maximum a poénok sorrendje változott és a lányok egyetlenegyszer sem unták meg, nem mondták: "ezt már most halljuk tizennyolcezredszerre, nem unalmas?" és mindig tele volt nőkkel, az alfahím...

2014. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez így ahogy van, nem igaz. A nőknek sokkal könnyebb dolguk van, mert nem nekik kell kezdeményezni. Ennyi.
2014. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!